1. HABERLER

  2. ARŞİV

  3. TATLISU'DA OLMAK MI, OLMAMAK MI?
TATLISUDA OLMAK MI, OLMAMAK MI?

TATLISU'DA OLMAK MI, OLMAMAK MI?

Özerden “Kaymaklı maçı son şans” Bu sezon gösterdiği kötü performans ile 2005-2006 yılında yükseldiği Telsim Süper Ligi’nden düşme noktasına gelen Girne bölgesinin renkli takımı Tatlısu adeta “olmak mı, olmamak mı?” kavgası

A+A-

 

 

Özerden “Kaymaklı maçı son şans”

 

Telsim Süper Lig’in ikinci devresinde oynadığı 11 karşılaşmada sadece 6 puan toplayabilen ve düşme hattında yer alan Tatlısu, ligin son iki haftasında kupa finalisti Küçük Kaymaklı ve şampiyon Çetinkaya karşısında ligde kalmak için mücadele edecek. Tatlısu’da antrenör Kayhan Özerden bu iki maçtan 4 puan almaları gerektiğine vurgu yaptı

 

Necmi Belge

 

Bu sezon gösterdiği kötü performans ile 2005-2006 yılında yükseldiği Telsim Süper Ligi’nden düşme noktasına gelen Girne bölgesinin renkli takımı Tatlısu adeta “olmak mı, olmamak mı?” kavgası veriyor.

Bu bağlamda, konuştuğumuz Tatlısu antrenörü Kayhan Özerden, bu hafta sonu oynayacakları Küçük Kaymaklı maçının son şansları olduğunu vurguladı.

K.Kaymaklı ve Çetinkaya ile son iki maçları kaldığını anımsatan Özerden ne var ki, bu iki takımdan birinini şampiyon diğerinin de kupa finalisti olduğunun altını çizdi.Özerden, eğer play-out’a kalmak istiyorlarsa  bu iki maçtan en az dört puan alıp, rakiplerinin alacağı sonuçları bekleyeceklerini dile getirdi.

 

SAKATLIKLAR DÜŞÜNDÜRÜYOR

Kaymaklı maçı arifesinde sakatlıkların kendilerini düşündürdüğünü ifade eden Özerden  Onurcan, Hüseyin Özbaysal, Emre, Burak ve Hasan Karaböcü’nün sakatlıkları devam ettiğini, Emre’nin  Cihangir maçında yeniden sakatlandığını belirtti. Özerden,  ikinci yarının başından beri sakatlıklar, cezalar, şansızlıklar ve dar olan kadronun Tatlısu’yu  bu duruma getirdiğini ancak sonuna kadar mücadeleye devam edeceklerini söyledi.

Kaymaklı maçının mutlaka kazanmaları  gereken bir maç olduğunu ileri süren Özerden, Kaymaklı’nın gücünün belli olduğunu sadece, kendi sahalarında  oynamanın bir avantajları olduğunu vurguladı.

Özerden son olarak, futbolcular ve teknik kadronun Kaymaklı maçını play-out oynama adına son şans olarak gördüklerini dile getirirken, kendi söylemiyle gerekli mücadeleyi ortaya koyup Kaymaklı maçını kazanacaklarını umduğunu sözlerine ekledi.

 

 

 

 

 

 

 

 

Bu haber toplam 585 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler