1. HABERLER

  2. ARŞİV

  3. TATLISU DEVREYE MORALLİ GİRMEK İSTİYOR
TATLISU DEVREYE MORALLİ GİRMEK İSTİYOR

TATLISU DEVREYE MORALLİ GİRMEK İSTİYOR

Hafta sonu ligin ilk yarısının son karşılaşmasında Çetinkaya ile karşılaşacak olan Tatlısu, son antrenmanını dün gerçekleştirdi. Lige kötü bir başlangıç yaptıktan sonra toparlanan ve istikrarı yakalayan Tatlısu, son 5 haftayı puanız kapatarak kötü bir sür

A+A-

 

 

Hafta sonu ligin ilk yarısının son karşılaşmasında Çetinkaya ile karşılaşacak olan Tatlısu, son antrenmanını dün gerçekleştirdi. Lige kötü bir başlangıç yaptıktan sonra toparlanan ve istikrarı yakalayan Tatlısu, son 5 haftayı puanız kapatarak kötü bir süreç geçirdi. Çetinkaya karşısında 3 puanı hedefleyen Tatlısu devreye moralli girmek istiyor.

 

KURTARICIOĞULLARI: “ELİMİZDEN GELENİ YAPACAĞIZ”

Tatlısu’da teknik direktör Tayfun Kurtarıcıoğulları bu sezon ilk devreyi 18 puan ile kapatmayı hedeflediklerini ancak 6 puanlık bir yanılma paylarının olduğunu söyledi. Kurtarıcıoğulları “İlk yarının sonunda hedeflediğimiz 18 puan vardı. 6 puanlık yanılma payımız oldu. En azından Çetinkaya maçından 3 puan ile ayrılırsak, hedefimize bir nebze yakın bir yerde ilk yarıyı tamamlarız. Çetinkaya son haftalarda bayağı güzel bir istikrar yakaladı. Farklı skorlarla iyi bir galibiyet sürecine girdi. İşimiz zor fakat elimizden geleni yapmak mecburiyetindeyiz” diye konuştu.

 

ORTA SAHA VE FORVETE TAKVİYE DÜŞÜNCESİ

Kadroda yaşanan sakatlıklardan dolayı biraz da olumsuz sonuçlar aldıklarını dile getiren Kurtarıcıoğulları, takıma takviye yapmak için çalışmalar yaptılarını söyledi. “İkinci yarıya elbette takviye yapıp takımı güçlendirme durumuna gireceğiz. Yerli ve yabancı oyuncu alma düşüncemiz var. Mevki olarak orta saha ve forvet arayışı içerisindeyiz. Bu doğrultuda çalışmalarımız sürüyor. Pazartesi yönetime bir rapor sunup, ona göre değerlendirip ikinci yarıya iyi bir şekilde hazırlanmak istiyoruz” diye konuştu. Kurtarıcıoğulları devre arasında ülkemizde 5 günlük bir kamp yapıp kadroya dahil olan oyuncuların adaptasyonunu sağlamak istediklerini sözlerine ekledi.

 

DOĞAN – OCAK DERBİSİ

Hafta sonu oynanacak Doğan – Ocak derbisi ile ilgili görüşlerini de aldığımız Kurtarıcıoğulları “Doğan – Ocak derbileri ülkemizin en üst düzey derbileridir. Fenerbahçe – Galatasaray maçları gibidir. Yıllarca o duyguyu yaşadık. Acı ve tatlı günlerimiz oldu. Türk Ocağı’nda yıllarca futbolculuk, kaptanlık ve antrenörlük yaptım. Derbi atmosferini yaşamak güzel bir duyguydu. Eski derbi havası kalmadı diyeceksiniz ama Doğan – Ocak derbileri insanın bir nebze olsun adrenalinini yükseltir. Dolayısı ile güzel bir derbi olacağını düşünüyorum. Hep favori olan takımın kaybettiği bir maç derler. Ümit ediyorum fair play çerçevesinde bir maç olur. İyi olan kazansın” diyerek sözlerini sonlandırdı.

 

 

 

 

 

 

Bu haber toplam 721 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler