1. HABERLER

  2. ARŞİV

  3. TARTIŞMA YARATACAK AÇIKLAMA
TARTIŞMA YARATACAK AÇIKLAMA

TARTIŞMA YARATACAK AÇIKLAMA

Bulutoğluları: “Grev kesintileri yapılacak ve 250 kişi durdurulacak” LTB Başkanı Cemal Bulutoğluları, 13 günlük grev sonrasında çalışanların mutabakata uymadığını iddia ederek, grev kesintilerinin bu ayki maaşlardan yapılacağını açıkladı. B

A+A-

 

 

Bulutoğluları: “Grev kesintileri yapılacak ve 250 kişi durdurulacak”

 

LTB Başkanı Cemal Bulutoğluları, 13 günlük grev sonrasında çalışanların mutabakata uymadığını iddia ederek, grev kesintilerinin bu ayki maaşlardan yapılacağını açıkladı. 

Bulutoğluları, tedbir gereği yaklaşık 250 çalışanın işten durdurulacağını da belirtti.

LTB Başkanı Cemal Bulutoğluları, yine çok tartışma yaratacak açıklamalar yaptı. Kanal Sim’e konuşan Bulutoğluları, Lefkoşa Türk Belediyesi’ndeki son durumu değerlendirirken çalışanların son yapılan 13 günlük grev sonrasında varılan mutabakata uymadığını iddia ederek, protokolün aksine grev kesintilerinin yapılacağını açıkladı.  Bu ayki maaşların önümüzdeki hafta ödeneceğini söyleyen “Düzenli ödenmeler için ne yapmayı planlıyorsunuz” sorusuna da Bulutoğluları, “tedbir alıyoruz. Bir miktar işten durdurma olacak. Tüm yatırımlar durdu. İhaleler iptal edildi. Belediye’de bazı araçları satma yoluna gidebiliriz” dedi.  Bulutoğluları, alınacak tedbirler doğrultusunda yaklaşık 250 kişinin işten durdurulacağını da kaydetti.

 

 

 

 

 

 

 

Bu haber toplam 1665 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler