1. HABERLER

  2. ARŞİV

  3. TARKAN'IN 'ÇOCUĞU' KIBRIS'TA MI?
TARKANIN ÇOCUĞU KIBRISTA MI?

TARKAN'IN 'ÇOCUĞU' KIBRIS'TA MI?

Takvim gazetesi’nin haberinde, pop müziğinin dev ismi Tarkan'ın, spermlerini Mağusa’daki bir hastaneye bağışladığı iddia edildi.

A+A-

 

Takvim gazetesi’nin haberinde, pop müziğinin dev ismi Tarkan'ın, spermlerini Mağusa’daki bir hastaneye bağışladığı iddia edildi.

 

Takvim gazetesi’nin haberi şöyle;

 

Tarkan'ın çocuğu burada

 

Yıllar önce spermini bağışladığını itiraf eden Tarkan'ın; doğmamış çocuğunu Takvim buldu! Megastar, bu işlemi Yavru Vatan Kıbrıs'taki bir hastanede 2008'de yaptırdı...

 

Pop Müziği'nin dev ismi Tarkan'la ilgili şok edici bir gerçeği Takvim gün yüzüne çıkardı. Yıllar önce spermlerini bağışladığını itiraf eden Megastar'ın bu işlem için ABD'deki bir hastaneyi seçtiği söylendi. Ancak Takvim, ünlü sanatçının spermlerini Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti'nde bağışladığını ortaya çıkardı.

 

 

YETKİLİLER 'HAYIR' DEMEDİ

İşlem için Gazimağusa'daki Yaşam Hastanesi'ni seçen Tarkan, 2008'de spermlerini bağışladı. Oluşabilecek her türlü sorun için bu yöntemle önlem alan Megastar'ın spermini kullanıp kullanılmadığı ise gizemini koruyor. Hastane yetkilileri ise; konuyla ilgili suskunluklarını koruyarak, Megastar'la ilgili haberi doğrular bir tavır sergiledi.

 

YASAL BİR ENGEL YOK

Tarkan'ın spermlerini bağışladığı Mağusa'daki Yaşam Hastanesi, 2003 yılından bu yana bünyesindeki Kıbrıs Tüp Bebek Merkezi'nde sperm bağışlarını kabul ediyor. KKTC'de yasal olan bulunan bu işlem Türkiye'de yapılamıyor.

 

İŞLEMİN FİYATI 3 BiN 500 EURO

Siz de Megastar gibi ileride doğabilecek herhangi bir soruna karşı sperminizi dondurup saklatmak istiyorsanız; 3 bin 500 euro'yu gözden çıkarmanız gerekiyor. Birçok Türk'ün bu işlem için KKTC'ye gittiği biliniyor.

 

Megastar'ın spermi, sadece kendisinin kullanması için Yaşam Hastanesi'ndeki bu odada saklanıyor. 2008'den beri saklanan spermi, Tarkan'ın kullanıp kullanmadığı ise meçhul...

 

 

 

 

 

 

 

Bu haber toplam 984 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler