1. HABERLER

  2. HABERLER

  3. “Tarımsal Karantina Yasa Tasarısı” komitede görüşülüyor
“Tarımsal Karantina Yasa Tasarısı” komitede görüşülüyor

“Tarımsal Karantina Yasa Tasarısı” komitede görüşülüyor

Komite dünkü toplantısında “Tarımsal Karantina Yasa Tasarısı”nı görüşmeyi sürdürdü.

A+A-

 

Cumhuriyet Meclisi, Avrupa Birliği Uyum Yasa Tasarılarını Görüşmek Üzere Oluşturulan Geçici ve Özel Komite dünkü toplantısında “Tarımsal Karantina Yasa Tasarısı”nı görüşmeyi sürdürdü.
Cumhuriyet Meclisi’nden verilen bilgiye göre, Avrupa Birliği Uyum Yasa Tasarılarını Görüşmek Üzere Oluşturulan Geçici ve Özel Komite dün saat 10.00’da CTP-BG Güzelyurt Milletvekili Armağan Candan başkanlığında toplandı.
Toplantıda “Tarımsal Karantina Yasa Tasarısı’nı” madde madde görüşmeye devam eden komite, bir sonraki toplantıda da yasa tasarısını ele almayı sürdürecek.
Toplantıya Tarım Dairesi, Ticaret Dairesi, Gümrük ve Rüsumat Dairesi, Çevre Koruma Dairesi, Hayvancılık Dairesi, Orman Dairesi ve AB Koordinasyon Merkezi’nden yetkililer de katıldı.
Komite toplantısı, CTP-BG Milletvekili Komite Başkanı Armağan Candan, UBP Milletvekili Hamza Ersan Saner, DP-UG Milletvekili Fikri Ataoğlu, CTP-BG Milletvekili Mehmet Çağlar, UBP Milletvekili Tahsin Ertuğruloğlu ve UBP Milletvekili Esat Ergün Serdaroğlu’nun katılımıyla yapıldı.

(tak)
Fotoğraf: Arşiv

Bu haber toplam 962 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler