1. HABERLER

  2. ARŞİV

  3. TANCER 'TARAF'INI AÇIKLADI
TANCER TARAFINI AÇIKLADI

TANCER 'TARAF'INI AÇIKLADI

UBP Girne Milletvekili Mehmet Tancer, UBP Genel Başkanlığı yarışında Gazimağusa Milletvekili Ahmet Kaşif’e destek vereceğini açıkladı.

A+A-

 

Ulusal Birlik Partisi Girne Milletvekili Mehmet Tancer, UBP tabanı ile yaptığı temaslar sonucu, ülke ve partinin daha fazla yararına olacağına inandığı için UBP Genel Başkanlığı yarışında Gazimağusa Milletvekili Ahmet Kaşif’e destek vereceğini açıkladı.

Kararını yazılı açıklamayla duyuran Tancer, kimseyle şahsi bir sorunu olmadığını, olamayacağını ifade ederek, temel hedefinin bir UBP milletvekili olarak bilgisiyle, birikimiyle, halka yararlı hizmetler vermek olduğunu belirtti. Tancer, şunları kaydetti:

“Ben baştan bu yana tarafsız tutumumu sürdürdüm, partimizin bölünmemesi, delegelerimizin sıkıntı yaşamaması için çaba gösterdim.

Ancak, temaslarım sonucu partililerimizin yoğun bir şekilde, daha tutarlı, etkin hükümet çalışmaları ile partide sevgi saygı, kardeşlik ortamının yeniden tesisi için bir değişim istediklerini ve bunun Sayın Doktor Ahmet Kaşif’le başarılabileceği umudunu taşıdıklarını tespit etmiş bulunuyorum.

Bu bağlamda bugünden sonra Sayın Doktor Ahmet Kaşif’in çalışmalarına aktif olarak katkı sağlayacağımı belirtir yaşanan sürecin partimize ve ülkemize yararlı olmasını dilerim.”

 

 

 

 

 

 

Bu haber toplam 1057 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler