1. HABERLER

  2. ARŞİV

  3. TAKAS YOLU DAHA MAKBUL
TAKAS YOLU DAHA MAKBUL

TAKAS YOLU DAHA MAKBUL

Futbolda 2012 – 2013 sezonu için futbolcu transferinin başlamasına az bir süre kala, kulüpler ararsı pazarlıklar hız kazandı

A+A-

 

 

 

 

 

YENİDÜZEN Spor servisi

 

Transfer döneminin başlamasına az bir süre kala kulüpler arayışlarını sürdürürken, kulüplerin gözdeleri öncelikle elinde serbest transfer hakkı olan futbolcular.

Transfer piyasasında, kulüpler arası yapılacak futbolcu transferinde kulüpler tarafından istenen fiyatlar el yakarken, elinde bonservisi olan futbolcularda kendilerini pazarlamak için kulüplerin kapılarını aşındırmaya başladılar.

İstenilen rakamları ödeyemeyecek durumda olan kulüpler de direk transferden kaçınarak takas yoluna gitmeye hazırlanıyorlar.

 

ERDİNÇ, SALİH TAKASI

Edinilen bilgiye göre, Çetinkaya’nın da ilgi gösterdiği Erdinç Börekçi’nin, Yenicami tarafından yüksek bedel istenmesi sonrası bu transferden vazgeçilmesine neden olurken, Erdinç Börekçi’nin Doğan Türk Birliği’ne sıcak bakması, Yenicami yönetimi tarafından da olumlu karşılandığı ve Erdinç’e karşılık Salih Güvensoy’u talep edeceği öğrenildi.

 

HAMİS TÜM TAKIMLARIN GÜNDEMİNDE

Serbest transfer hakkı elinde tutan Küçük Kaymaklı’nın ve Milli takımın başarılı ismi Hamis Çakır, Süper Lig takımlarının gündeminde bulunuyor.

Özellikle Erdinç Börekçi’nin transferinden olumlu sonuç alamayan Çetinkaya, hedefini Hamis’e çevirdi.

Hamis Çakır, önce kulübü Küçük Kaymaklı ile masaya oturacağı ve sonuç alınmadığı takdirde başka kulüplerle görüşeceği edinilen bilgiler arasında.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Bu haber toplam 532 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler