1. HABERLER

  2. SPOR

  3. Takas yeniden gündemde
Takas yeniden gündemde

Takas yeniden gündemde

Bir süre önce gündeme gelen ve Küçük Kaymaklı ile GAÜ Çetinkaya arasında kaleci Ufuk Şimşek ile Serhan Önet takası yönünde atılan adımlar yaşanan bazı sorunlar nedeni ile gerçekleşmemişti. Söz konusu Ufuk – Serhan takası yeniden gündeme geldi

A+A-

Bir süre önce gerçekleşmeyen Serhan Önet ile kaleci Ufuk Şimşek takası yeniden gündeme geldi. Geçtiğimiz sezon GAÜ Çetinkaya’da kiralık olarak forma giyen ve yeni sezonda takımı Küçük Kaymaklı’ya dönenen genç file bekçisi Ufuk Şimşek, yönetimle yaşadığı sorunlar nedeni ile takımdan ayrılma noktasına geldi. Bunun üzerine harekete geçen Küçük Kaymaklı yönetimi, geçtiğimiz sezon kendilerinde kiralık olarak forma giyen GAÜ Çetinkaya oyuncusu Serkan Önet’e yeniden Kaymaklı forması giydirmek üzere sarı kırmızılı yönetimine Ufuk – Serkan takasını gerçekleştirmek için girişimde bulunduğu öğrenildi.

GAÜ Çetinkaya, Ufuk – Serkan takasına bu kez sıcak bakıyor

Yeni sezona başlarken Küçük Kaymaklı ile GAÜ Çetinkaya arasında yine gündem olan Ufuk Şimşek – Serkan Önet takasında mutlu sona ulaşamayan Küçük Kaymaklı yönetimi bu kez yaptığı girişimden mutlu sona ulaşmak istiyor. Sezonun başlamasına sayılı günler kalmasına rağmen GAÜ Çetinkaya’nın henüz kalecisini bulamaması, yönetimin ve teknik heyetin bu takasa sıcak baktığı öğrenilirken, Küçük Kaymaklı yöneticileri de bu takasın gerçekleşmesi için ellerinden geleni yapacakları öğrenildi. 

 

Bu haber toplam 986 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler