1. HABERLER

  2. ARŞİV

  3. TAHSİS MAKAM
TAHSİS  MAKAM

TAHSİS MAKAM

Sağlık Bakanı Ahmet Kaşif’in geçici bir süre için kullanımında olan Hundai Santa Fee marka arazi aracının Asok Ltd tarafından tahsis edildiği öğrenildi. Asok Ltd’in sahibi Hayati Özok, YENİDÜZEN’e konu ile ilgili yaptığı açıklamada, Kaş

A+A-

 

 

Sağlık Bakanı Ahmet Kaşif’in geçici bir süre için kullanımında olan Hundai Santa Fee marka arazi aracının Asok Ltd tarafından tahsis edildiği öğrenildi.

Asok Ltd’in sahibi Hayati Özok, YENİDÜZEN’e konu ile ilgili yaptığı açıklamada, Kaşif’in kullandığı Mercedes marka makam aracının tamirde olmasından dolayı bakana söz konusu arazi aracını tahsis ettiklerini söyledi.

Özok, asistan hizmeti dahilinde bulunan yaklaşık 50-60 tane araçları olduğunu, aracını tamire getirenlere bu araçlardan verdiklerini ve bu kişiler arasında sadece Sağlık Bakanı Ahmet Kaşif’in olmadığını söyledi.

 

 


 

 

Devlet Emlak Malzeme Dairesi Müdürü Sadık Ulupınar makam araçları hakkında YENiDÜZEN’e açıklama yaptı:

 

 “3 ARACA 300 BİN TL”

 

Yüksek İdare Mahkemesi Başkanı’na,  Başsavcılık’a  ve Eğitim Bakanı Kemal Dürüst’ün kullanımına verildiğini  yeni makam araçlarının maliyetinin 300 bin TL olduğu açıklandı

 

 “Geriye kalan makam araçlarının ne zaman alınacağı konusunda kesin bir tarih yok. Bu konuda alınan bir karar da yok” diyen Ulupınar, Daire’nin öncelikle ivedilik teşkil eden ihtiyaçları gidereceğini söyledi. 

 

 

Osman Kalfaoğlu’nun haberi bugün YENİDÜZEN’de

 

 

 

 

 

 

 

Bu haber toplam 1064 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler