1. HABERLER

  2. ARŞİV

  3. TAEKWONDODA MİLLİ TAKIM BELİRLENDİ
TAEKWONDODA MİLLİ TAKIM BELİRLENDİ

TAEKWONDODA MİLLİ TAKIM BELİRLENDİ

Taekwondo Karate Aikido Kurash Wushu Muaythai Federasyonu’nun dün düzenlediği milli takım seçme son müsabakaları Girne Avrasya Taekwondo Merkezi’nde yapıldı.

A+A-

 

 

Taekwondo Karate Aikido Kurash Wushu Muaythai Federasyonu’nun dün düzenlediği milli takım seçme son müsabakaları Girne Avrasya Taekwondo Merkezi’nde yapıldı.

Beş ayrı seçme müsabakalarından sonra son şeklini alan milli takım kadrosu açıklandı. Sporcular 4 disiplin 10 branşta özel antrenman yaparken, bayan takım Pınar Akarpınar, Rigina Rakhmatova, Tuğba Aközlüer, Cemile Dünki, Cansu Keskin ve Songül Yıldırım’dan; erkek takım ise Tuncay Yalçın, İhsan Yaldızsal, Cengiz Şakir, Aziz Aksözlü, Mert Kandemir ve Behiç Konti’den oluştu.

Öykü Ergin ve Ali Uslu yönetimindeki milli takımda Mustafa Özen, Muhuttin Sarıgözmen, Ergün Tümay, Almina Gülen, Kardelen Zorğlu ile Ezgi Günay ise yedek sporcular oldu

Müsabaka sonuçları şöyle:

 

Bayanlar Hyong Pumsa Kata Şampiyonası

1.Kategori: 1.Pınar Akarpınar, 2.Rigina Rakhmatova, 3.Cansu Keskin

2.Kategori: 1.Tuğba Yaşlıhan, 2.Özlem Tomak, 3.Songül Yıldırım

3.Kategori: 1.Miray Polat, 2.İman İpek, 3.Almina Gülen

4.Kategori: 1.Sevilay Polat, 2.Anastasia Gukovsky, 3.Ayşegül Gülen

5.Kategori: 1.Ezgi Günay, 2.Kardelen Zorluoğlu, 3.canan Demirci

 

Erkekler Hyong Pumsa Kata Şampiyonası

1.Kategori: 1.Yasin Tomak, 2.Kutluata Demirel, 3.Hüseyin İpek

2.Kategori: 1.Şehmuz Çevik, 2.Kubilay Demirel, 3.Polat Sakal

3.Kategori: 1.Eren Arda, 2.Abdullah İyidemirci, 3.Mert Okur

4.Kategori: 1.Efe Karadağ, 2.Muhammet Ali Gülen, 3.Hüseyin Ş. Ziyanak   

5.Kategori: 1.Cesim Erma, 2.Arda M. Uçan, 3.Erdoğan Ulutan

6.Kategori: 1.Berk Ekinci, 2.Can Canlıbalık          

7.Kategori: 1.Kerim Erzurumlu, 2.Furkan Berk Yalçın, 3.Batuhan Oruç

8.Kategori: 1.Efe Yılmaz, 2.Eren Alp Uzun, 3.Hayati Akyay

9.Kategori: 1.İhsan Yaldızsal, 2.Cengiz Şakir, 3.Ümit Demirci

10.Kategori: 1.Turgay Yalçın, 2.Ergül Tümay

11.Kategori: 1.Aziz AksözLü, 2.Yuri Gukovsky, 3.Mert Kandemir

 

Bayanlar Taeryon/Kata /Serbest Müsabaka

1.Kategori: 1.Pınar Akarpınar, 2.Almina Gülen, 3.Ayşegül Gülen

2.Kategori: 1.Kardelen Zorluoğlu, 2.İman İpek, 3.Ezgi Günay

3.Kategori: 1.Anastasia Gukovsky, 2.Sevilay Polat, 3.Hatice Doğdu

 

Erkekler Taeryon/Kata/Serbest Müsabaka

1.Kategori: 1.Yasin Tomak, 2.Mert Okur, 3.Abdullah İyidemirci

2.Kategori: 1.Hüseyin İpek, 2.Kutlu Ata Demirel, 3.Eren Arda

3.Kategori: 1.Şehmuz Çevik, 2.Kubilay Demirel, 3.Berk Ekinci

4.Kategori: 1.Muhammet Ali Gülen2.Hüseyin Ş. Ziyanak, 3.Murat Türk

5.Kategori: 1.İhsan Yaldızsal, 2.Yury Gukovsky, 3.Cengiz Şakir

6.Kategori: 1.Turgay Yalçın, 2.Ergül Tümay, 3.Mustafa Candan

7.Kategori: 1.Aziz Aksözlü, 2.Mert Kandemir, 3.Umut Yigit

 

 

 

 

 

 

 

Bu haber toplam 507 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler