1. HABERLER

  2. ARŞİV

  3. SUZAN TOPARLANIYOR
SUZAN TOPARLANIYOR

SUZAN TOPARLANIYOR

Geçtiğimiz ay yediği bir mantardan dolayı zehirlenen ve ilk tetkiklerin ardından İstanbul Cerrahpaşa Tıp Fakültesi’nde tedavi altına alınan yetenekli tenisçi Suzan Pakan, ay başında toparlanarak ülkemize döndü. İyi bir tedavi dönemi geçiren Pakan

A+A-

 

 

Geçtiğimiz ay yediği bir mantardan dolayı zehirlenen ve ilk tetkiklerin ardından İstanbul Cerrahpaşa Tıp Fakültesi’nde tedavi altına alınan yetenekli tenisçi Suzan Pakan, ay başında toparlanarak ülkemize döndü. İyi bir tedavi dönemi geçiren Pakan’ın geçtiğimiz gün yapılan son tahlillerinin iyi çıkmasının ardından doktorlar bir hafta ile 10 günlük bir süre sonra tekrardan tenis antrenmanlarına başlayabileceğini belirttiler.

Suzan Pakan’ın antrenörü Yusuf Yönlüer’den alınan bilgiye göre genç sporcunun hafif koşu antrenmanlarına başladığı, yaşadığı rahatsızlık sonrası 7-8 kilo kaybettiğini söyledi. Pakan’ın tekrardan toparlanması için antrenmanlara başladıklarını belirten Yönlüer sporcusunun tekrardan sağlığına kavuştuğu için mutlu olduğunu sözlerine ekledi.

 

Bu haber toplam 1293 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler