1. HABERLER

  2. ARŞİV

  3. SÜRPRİZ SONUÇLAR
SÜRPRİZ SONUÇLAR

SÜRPRİZ SONUÇLAR

Türk Bankası Ltd. tarafından düzenlenen “8’inci Türk Bankası Aykut Zeki Müderrisoğlu Halı Saha Futbol Turnuvası devam ediyor.

A+A-

 

 

Türk Bankası Ltd. tarafından düzenlenen “8’inci Türk Bankası Aykut Zeki Müderrisoğlu Halı Saha Futbol Turnuvası”nın yarı final karşılaşmaları sürprizlerle başladı. HSBC ve CretidWest ilk yarı finalistler oldu.

Organizatörlüğünü Ali Senar’ın yaptığı turnuvanın ilk çeyrek final karşılaşması HSBC ile Asbank arasında oynandı. A Grubu üçüncüsü olarak final grubuna yükselen HSBC, B Grubu ikincisi Asbank’ı 2-0 mağlup etti ve yarı finale yükseldi.

Gecenin ikinci çeyrek final karşılaşmasında A Grubu Birincisi ve şampiyonluğun en büyük favorisi İş Bankası ile B Grubu’nu dördüncü sırada tamamlayan CreditWest karşı karşıya geldiler.

Normal süresi 2-2 beraberlikle tamamlanan karşılaşmada penaltı atışlarına geçildi. Penaltı atışlarında 5-3’lük üstünlük sağlayan CreditWest, karşılaşmayı 7-5 kazanmış oldu ve adını yarı finale yazdırdı. “8’inci Türk Bankası Aykut Zeki Müderrisoğlu Halı Saha Futbol Turnuvası”, Kaptan Erbay Halı Sahası’nda devam ediyor.

Bu haber toplam 450 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler