1. HABERLER

  2. ARŞİV

  3. SÜPER LİG GECE BAŞLAYACAK
SÜPER LİG GECE BAŞLAYACAK

SÜPER LİG GECE BAŞLAYACAK

Kıbrıs Türk Futbol Federasyonu Yönetim Kurulu, geçtiğimiz gün yaptığı toplantıda aldığı kararları yayınladığı genelge ile açıkladı. Süper Lig ve Birinci Lig’de ilk hafta karşılaşmalarının programının da belirlendiği toplantıda, Süper Lig’in il

A+A-

 

 

 

 

Kıbrıs Türk Futbol Federasyonu Yönetim Kurulu, geçtiğimiz gün yaptığı toplantıda aldığı kararları yayınladığı genelge ile açıkladı. Süper Lig ve Birinci Lig’de ilk hafta karşılaşmalarının programının da belirlendiği toplantıda, Süper Lig’in ilk maçı 28 eylül tarihinde saat 19.00’da Lefkoşa Atatürk Stadı’nda Çetinkaya ile Lapta arasında oynanmasına karar verildi. Süper Lig ve Birinci Lig’deki ilk hafta karşılaşmaları ise saat 16.00’da başlayacak.

 

SÜPER KUPA 15.45’TE BAŞLAYACAK

Önümüzdeki hafta geçtiğimiz sezonun Süper Lig şampiyonu Çetinkaya ile DAIKIN Kıbrıs Kupası şampiyonu Doğan Türk Birliği arasında oynanacak Süper Kupa karşılaşmasının saatinin 15.45 olarak belirlenmesine karar veren kurul, giriş ücretinin 10 TL olmasına, 16 yaş altı çocuklar ve kadınlardan ücret alınmamasına karar verdi.

 

YABANCI FUTBOLCU KONUSU

Geçtiğimiz sezon Telsim Süper Lig’den Birinci Lig’e düşen takımların kadrolarında yer alan yabancı futbolcular konusunu ele alan Yönetim Kurulu, bu futbolcuların herhangi bir kulübe bonservisinin verilmemesi halinde Profesyonel Yabancı Uyruklu Futbolcu Transfer ve Tecil Talimatı gereği her futbolcu için her ay 1 asgari ücret ödemeleri gerektiğinin ilgili kulüplere hatırlatılmasına karar verildi. Telsim Süper Lig ve Birinci Lig’de ilk hafta programı şöyle:

 

28 Eylül Cuma

 

Süper Lig

Atatürk Stadı: Çetinkaya – Lapta

 

29 Eylül Cumartesi

 

Süper Lig

Girne 20 Temmuz Stadı: Doğan T.B. – Cihangir

Gönyeli Stadı: Yenicami – K.Kaymaklı

Göçmenköy Sahası: Göçmenköy – B.Bağcıl

 

Birinci Lig

Bostancı F. Karayel: Yalova – Ozanköy

Mormenekşe Sahası: Mormenekşe – Y.Boğaziçi

Beylerbeyi Dr. Ali Özsoy: Tatlısu – Türkmenköy

 

30 Eylül Pazar

 

Süper Lig

Hamitköy Sahası: Hamitköy – Serdarlı

Canbulat Stadı: Mağusa T.G. – Türk Ocağı

Atatürk Stadı: Gençlik Gücü – Lefke

 

Birinci Lig

Gönyeli Stadı: Gönyeli – Görneç

Nihat Bağcıer Sahası: Düzkaya – Dumlupınar

Y. Özorun Stadı: Binatlı – Vadili

Cumhuriyet Stadı: G.Birliği - Esentepe

 

 

 

 

 

 

 

 

Bu haber toplam 461 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler