1. HABERLER

  2. ARŞİV

  3. SUCUOĞLU, KÜÇÜK'Ü DESTEKLEYECEK
SUCUOĞLU, KÜÇÜKÜ DESTEKLEYECEK

SUCUOĞLU, KÜÇÜK'Ü DESTEKLEYECEK

Küçük, UBP Lefkoşa İlçe Yönetim Kurulu’nun, 21 Ekim’de yapılacak kurultayda kendisinin desteklenmesi yönünde karar aldığını açıkladı

A+A-

 

UBP Genel Başkanı ve Başbakan İrsen Küçük, UBP Lefkoşa İlçe Yönetim Kurulu’nun, 21 Ekim’de yapılacak kurultayda kendisinin desteklenmesi yönünde karar aldığını açıkladı.

Başbakan Küçük, dün akşam toplanan ilçe yönetim kurulunda alınan kararın, Futbol Federasyonu’nun etkinliğinde bulunduğu sırada İlçe Başkanı Faiz Sucuoğlu tarafından kendisine iletildiğini bildirdi.

Küçük, “Alınan karar bir gazetede doğru çıktı, bir gazetede ise saptırıldı. 13 kişilik Lefkoşa İlçe Yönetim Kurulu’ndan 9 kişi bana destek verilmesi yönünde oy kullanırken, 4 kişi de çekimser kalmıştır. Karar bu yöndedir. Farklı oy kullanılması olayı yoktur” dedi.

Bu yöndeki açıklamasını, kendisine destek vermek için ziyaret yapan UBP İskele İlçesi heyetini kabulünde yapan Başbakan Küçük, alınan karardan dolayı UBP Lefkoşa İlçe Başkanı Faiz Sucuoğlu ve yönetim kurulu üyelerine teşekkür etti.

Öte yandan Ulusal Birlik Partisi (UBP) İskele İlçesi de, 21 Ekim’de gerçekleştirilecek kurultay için, UBP Genel Başkanı ve Başbakan İrsen Küçük’e tam destek verdi.

UBP İskele İlçe Başkanı Ali Rıza Usluer, İçişleri ve Yerel Yönetimler Bakanı Nazım Çavuşoğlu, Turizm Çevre ve Kültür Bakanı Ünal Üstel, İskele Milletvekili Ahmet Zengin, İskele Belediye Başkanı Halil Orun, Dipkarpaz Belediye Başkanı Mehmet Demirci, Büyükkonuk Belediye Başkanı Sezai Sezen, UBP İskele Kadın Kolları ve UBP İskele Gençlik Kolları üyelerinde oluşan heyet bugün yaptığı ziyarette Başbakan İrsen Küçük’e desteğini iletti.

UBP İskele Milletvekili Ejder Aslanbaba’nın da Meclis’te komite toplantısı olduğu için ziyarete katılamadığı, ancak desteğini ilettiği ifade edildi.

 

 

 

 

Bu haber toplam 553 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler