1. HABERLER

  2. ARŞİV

  3. STRANGE UNİON ANKARA YOLCUSU…
STRANGE UNİON ANKARA YOLCUSU…

STRANGE UNİON ANKARA YOLCUSU…

Strange Union, 21-23 Eylül tarihleri arasında Ankara’da düzenlenecek olan Anki Rock Fest 2012’de sahne almak Ankara’ya gidiyor.

A+A-

 


Ülkemizin başarılı alternatif rock gruplarından Strange Union, 21-23 Eylül tarihleri arasında Ankara’da düzenlenecek olan Anki Rock Fest 2012’de sahne almak Ankara’ya gidiyor. Organizatörler tarafından sahne performansları ve besteleri büyük beğeni gören grup, yurtdışına açılımın ilk adımını attıkları için oldukça mutlu ve gururlular.

Grup, geçtiğimiz yıl besteleyip bir de klipleri bulunan “Go Away”, her konserlerinde çaldıkları “Lost Without You”, “Scream at Yourself” gibi bestelerinin yanında grubun marşları haline gelen cover’larıyla da bu sefer Ankaralı rockseverleri coşturacaklar.

Bir yılı aşkın bir süredir ülkemizdeki çeşitli mekanlarda, yardım konserlerinde ve festivallerde sahne alarak dinleyicilerini coşturan ve bir yandan da beste üreten alternatif İngilizce rock grubumuz Strange Union, Goodvibes Production’dan Orhan Erönen’in girişimleriyle, bu yıl 5’incisi düzenlenen Anki Rock Festival’e katılıyor. Vokalde Orçun Benli, gitarlarda Olcay Gündoğar ve Mehmet Özseyfiler, bas gitarda Umut Zeytin ve davulda Ahmet Akınsel’den oluşan Strange Union’a bu yolculuklarında fotoğraf sanatçısı Kerim Belet de kendilerine eşlik edecek.

Strange Union’ın katılacağı bu festivalde Türkiye ve diğer ülkelerden de çeşitli gruplar sahne alacak. Bunlar arasında Manga, Bedük, Ogün Sanlısoy, TNK, Nilüfer ve dünyaca ünlü İsrailli metal grubu Orphaned Land gibi gruplar ve sanatçılar da bulunuyor.

 

 

 

 

 

 

 

Bu haber toplam 531 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler