1. HABERLER

  2. ARŞİV

  3. 'SPORTMENLİK DIŞI HER TÜRLÜ HAREKETE KARŞIYIZ'
SPORTMENLİK DIŞI HER TÜRLÜ HAREKETE KARŞIYIZ

'SPORTMENLİK DIŞI HER TÜRLÜ HAREKETE KARŞIYIZ'

Küçük Kaymaklı Türk Spor Kulübü, dün bir basın bildirisi yayınlayarak, kişisel olarak yapılan bir telefon görüşmesinin kulübe mal edilemeyeceğini açıkladı. Yayınlanan basın bildirisi şöyle: “2009-2010 sezonunda averajla şampiyonluğu kaybeden, 2010

A+A-

 

 

 

Küçük Kaymaklı Türk Spor Kulübü: “Kulübümüzle ilişiğini kesmiş olduğumuz Vehbi Özerem’in kişisel olarak yaptığı bir telefon görüşmesi kulübümüze mal edilemez. Bizim alnımız açıktır ve ne olursa olsun kulübümüzün bu konuda herhangi bir kusuru yoktur”

 

Küçük Kaymaklı Türk Spor Kulübü, dün bir basın bildirisi yayınlayarak, kişisel olarak yapılan bir telefon görüşmesinin kulübe mal edilemeyeceğini açıkladı.

Yayınlanan basın bildirisi şöyle:

“2009-2010 sezonunda averajla şampiyonluğu kaybeden, 2010-2011 sezonunun şampiyonu ve 2011-2012 yılının en büyük şampiyon adayı olan kulübümüz, sportmenlik dışı her türlü harekete karşı olup, ligde mücadele eden tüm takımlara saygı ve hoşgörü çerçevesinde hareket etme prensibinden ödün vermemeye çalışmaktadır.

Kulübümüzle ilişiğini kesmiş olduğumuz Vehbi Özerem’in kulübümüz bilgi ve onayı dışında tamamen kişisel olarak yaptığı bir telefon görüşmesini kulübümüze mal etmeye çalışan bazı kulüp yöneticilerin haksız, anlamsız ve gerçeklerle bağdaşmayan beyanat ve beklentilerini hayretler içerisinde izlemekteyiz.

Takımımızın Şampiyonluk yolunda emin adımlarla ilerlemesinin rakiplerimizde yaratmış olduğu panik havası ve saldırganlık, üzülerek belirtmek isteriz ki onları bizi yıkabilmek adına tuhaf ve ilginç açıklamalar yapmaya itmiştir. Bazıları kendi başarısızlıklarını örtmek adına, bazıları ise bu işi götüremeyecekleri hissiyle kaos ortamı yaratmaya çalışıyorlar.

Futbol Federasyonu konuyu araştırmak için komite kurmuş olmasına ve bizim de konuyla ilgili en detaylı araştırma yapılmasını istememize rağmen, karalayıcı ve aşağılayıcı açıklamalar yapıyorlar. 

Bilinmelidir ki bizim alnımız açıktır ve ne olursa olsun kulübümüzün bu konuda herhangi bir kusuru yoktur. Biz takımımıza güveniyoruz ve bundan sonraki tüm maçlarımızı kazanarak şampiyon olacağımıza yürekten inanıyoruz.

Son olarak, eklemek isteriz ki biz bu işlere tecrübesiz ve uzağız. Bizim için maçlar sahada başlar sahada biter, ancak şike işlerinde ciddi tecrübe sahibi olan kişilerin de kimler olduğunu gayet iyi bilmekteyiz ve merak etmesinler tavsiye istersek kendilerine başvururuz.”

 

 

 

 

 

Bu haber toplam 640 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler