1. HABERLER

  2. ARŞİV

  3. SPOR OYUNLARI’NIN ÖDÜLLERİ VERİLİYOR
SPOR OYUNLARI’NIN ÖDÜLLERİ VERİLİYOR

SPOR OYUNLARI’NIN ÖDÜLLERİ VERİLİYOR

2012 Üniversite Spor Oyunları ödül töreni YDÜ’de

A+A-

 

 

 

 

İki ayak şeklinde gerçekleşen ve 3 ayda tamamlanan  “2012 Üniversite Spor Oyunları”nda başarılı olan üniversiteler, ödüllerini Yakın Doğu Üniversitesi’nde 11 Haziran 2012, Pazartesi günü düzenlenecek törenle alacaklar

Üniversite Sporları Federasyonu tarafından düzenlenen “2012 Üniversiteler Spor Oyunları”nda başarılı olan üniversitelere ödülleri 11 Haziran 2012, Pazartesi düzenlenecek törenle verilecek.

KKTC Üniversiteler Spor Oyunları Kapanış ve Ödül Töreni’ne bu yıl yakın Doğu Üniversitesi ev sahipliği yapacak. Tören, YDÜ Olimpik Yüzme Havuzu yanındaki açık alanda yapılacak.

Saat 19:00’da başlayacak kokteylli ödül töreninde, bütün bir sezon içerisinde başarılı olan takımların ödül alacağı gecede, faaliyetlerin gerçekleşmesinde katkı koyan kurum ve kuruluşlara da teşekkür plaketleri verilecek.

KKTC Üniversiteler Spor Oyunları Kapanış ve Ödül Töreni’nde Üniversite Sporları Federasyonu Başkanı Beyhan Gürgöze, YDÜ Rektörü Yrd.  Prof.Dr. Hüseyin Gökçekuş, Milli Eğitim, Gençlik ve Spor Bakanı Kemal Dürüst, Başbakan İrsen Küçük ve Cumhurbaşkanı Dr. Derviş Eroğlu birer konuşma yapacaklar.

Spor Oyunları Kapanış ve Ödül Töreni, başarılı takımlara ödülleri, katkı koyanlara teşekkür plaketlerinin verilmesinin ardından havai fişek gösterisi ile tamamlanacak.

 

 

 

 

 

 

 

Bu haber toplam 395 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler