1. HABERLER

  2. ARŞİV

  3. SPOR KOMPLEKSİ AÇILDI
SPOR KOMPLEKSİ AÇILDI

SPOR KOMPLEKSİ AÇILDI

1’inci Güzelyurt Spor Şenlikleri ve Güzelyurt Spor Kompleksi, dün düzenlenen törenle açıldı.

A+A-

 

 

1’inci Güzelyurt Spor Şenlikleri ve Güzelyurt Spor Kompleksi, dün düzenlenen törenle açıldı. Kompleks içerisinde 630 metrelik toprak yürüyüş parkuru, sentetik futbol sahası, açık fitness alanı, kafeterya, çim futbol ve hentbol sahası, basketbol maç ve antrenman sahaları bulunuyor

 

1’inci Güzelyurt Spor Şenlikleri ve Güzelyurt Spor Kompleksi’nin açılışı dün düzenlenen törenle yapıldı. 

Törene, Başbakan İrsen Küçük, Türkiye Cumhuriyeti Başbakan Yardımcısı Beşir Atalay, TC Lefkoşa Büyükelçisi Halil İbrahim Akça, Milli Eğitim Gençlik ve Spor Bakanı Kemal Dürüst ile bazı bakanlar, milletvekilleri ve vatandaşlar katıldı.

Güzelyurt Spor Kompleksi içinde, 630 metrelik toprak yürüyüş parkuru, sentetik futbol sahası, açık fitness alanı, kafeterya, çim futbol ve hentbol sahası, tenis kortu, basketbol maç ve antrenman sahaları bulunuyor.

Öncelikle Spor Kompleksi’nin açılışının yapıldığı törende, saygı duruşu ve istiklal marşı ardından, sırasıyla Milli Eğitim Gençlik ve Spor Bakanı Kemal Dürüst, Türkiye Cumhuriyeti Başbakan Yardımcısı Beşir Atalay ile Başbakan İrsen Küçük birer konuşma yaptılar.

Konuşmaların adından Spor Kompleksi’nde emeği geçenlere plaketleri takdim edilerek, Spor Şenlikleri’nin açılışı yapıldı.

 

GÖSTERİ MAÇI BERABERLİKLE SONUÇLANDI: 3-3

Şenliğe, Beşiktaş Jimnastik Kulübü (BJK) futbol takımı masterleri de katıldı. Milli Eğitim Gençlik ve Spor Bakanı Kemal Dürüst’ün sentetik çim sahada penaltı atışıyla başlayan Spor Şenlikleri’nde, atletizm koşusu ve Beşiktaş masterlerinin Güzelyurt masterleri ile gösteri maçı yapıldı. Maç karşılıklı atılan gollerle 3-3 tamamlandı. Etkinliklerin ardından tören sona erdi.

 

 

 

 

 

 

Bu haber toplam 553 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler