1. HABERLER

  2. ARŞİV

  3. ‘SPOR DAİRESİ İŞBİRLİĞİ İÇİNDE KAZI ÇALIŞMALARINA BAŞLADIK’
‘SPOR DAİRESİ İŞBİRLİĞİ İÇİNDE KAZI ÇALIŞMALARINA BAŞLADIK’

‘SPOR DAİRESİ İŞBİRLİĞİ İÇİNDE KAZI ÇALIŞMALARINA BAŞLADIK’

Göçmenköy Spor Kulübü Başkanı Ramadan Ulupınar, geçtiğimiz yıldan aldıkları 2 maç saha kapama cezasını ve liglerin başlamasına 3 haftalık bir süre olmasını yönetim olarak değerlendirdikten sonra sahanın zeminini yenileme amaçlı böyle bir çalışmaya karar v

A+A-

 

 

ULUPINAR: “Liglerin başlamasına 3 hafta var. Geçen yıldan da 2 maçlık bir cezamız var. Bunları göz önünde bulundurarak en az 2 ay sonra kendi sahamızda oynayacağımızdan dolayı Spor Dairesi ile işbirliği içinde bu çalışmalara başladık.”

 

YENİDÜZEN Spor Servisi

Göçmenköy Spor Kulübü Başkanı Ramadan Ulupınar, geçtiğimiz yıldan aldıkları 2 maç saha kapama cezasını ve liglerin başlamasına 3 haftalık bir süre olmasını yönetim olarak değerlendirdikten sonra sahanın zeminini yenileme amaçlı böyle bir çalışmaya karar verdiklerini dile getirdi.

Bu yıl ilk kez en üst lig olan Süper Lig’de oynayacak olan Göçmenköy’de başkan Ramadan Ulupınar konu ile ilgili olarak “Liglerin başlamasına 3 hafta var. Geçtiğimiz yıldan 2 maç saha kapama cezamızı da göz önünde bulundurarak Spor Dairesi Koordinatörü Süleyman Göktaş ile irtibata geçtik. O da takımın kendi sahamızda ancak 2 ay sonra oynayabileceğimizden sahanın çimlendirilmesi çalışmalarına hemen yardımcı olmak istedi ve böyle bir kazı yapıldı. Kısacası böyle bir çalışma yönetimimiz ve Spor Dairesi’nin iş birliği ile sahamızda oynamak için zamanımız olduğu için başlamıştır” şeklinde konuştu.

 

 

 

 

 

 

Bu haber toplam 529 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler