1. HABERLER

  2. ARŞİV

  3. SP FUTBOL SERİSİ KAZANDIRACAK
SP FUTBOL SERİSİ KAZANDIRACAK

SP FUTBOL SERİSİ KAZANDIRACAK

Kuzey Türk futbolunu tanıtmak amacıyla yayınlanan seri 210 fotoğraftan oluştu

A+A-

 

 

 

 

Ektam Kıbrıs Ltd.’ın katkılarıyla yayınlanan 210 fotoğraflık seriyi ilk tamamlayan 16 kişiden 10’u Fıstık Bilgisayar’dan I-Pad 3, 6’sı Akcan Bisiklet’ten bisiklet kazanacak

 

Kıbrıs Türk futbolunu tanıtmak ve futbola olan ilgiyi daha da artırmak amacıyla “SP Futbol Serisi” yayınlandı. 210 fotodan oluşan seriyi tamamlayanlar zengin hediyeler kazanacak.

Kıbrıs Türk Futbol Federasyonu (KTFF) 2012-2012 Futbol Sezonu’nun Telsim Süper Ligi’nde forma giyen futbolcu, takım, yönetici ve hakemlerden oluşan SP Futbol Serisi, futbolcuların isim, mevki ve doğum tarihlerine yer verildi.

SP Futbol Serisi’ni tamamlayacak olanlar, hem zengin bir futbol arşivine sahip olacak, hem de Kıbrıs Türk futbolcunu en iyi tanıyanlar arasına girecek.

Ektam Kıbrıs Ltd.’ın katkılarıyla yayınlanan SP Futbol Serisi, Almanya’nın ünlü çikolatası Ritter Sport ile birlikte sahip olunacak. Her çikolatada 10 adet fotoğraf yer alacak.

Nasıl Kazanacaklar?

210 fotoğraftan oluşan SP Futbol Serisi’ni ilk tamamlayacak olan 16 kişi, armağanlarını anında alacaklar.

Tamamladıkları seri ile birlikte Noter Enver Sedat Simavi’yi gidecek olanlar; serinin tam olduğu ve ilk 16 kişi içerisinde bulunduklarını kanıtladıkları anda, 10 kişi Fıstık Bilgisayar’dan I-Pad 3; 6 kişi ise, Akcan Bisiklet’ten bisiklet kazanacak.

Ayrıca SP Futbol Serisi kartları içerisinde yer alacak kazanma kartlarıyla 100 kişi China Bazaar’dan kol saati; 50 kişi ise, Cyprus Sport’tan Avrupa futbol takımlarının formalarına sahip olacaklar.

 

 

 

 

 

 

 

Bu haber toplam 392 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler