1. HABERLER

  2. ARŞİV

  3. SÖZLER YİNE TUTULMADI
SÖZLER YİNE TUTULMADI

SÖZLER YİNE TUTULMADI

Hayvan Üreticileri ve Yetiştiricileri Birliği, mutabakata varılan konularda adım atılmadığı ve hayvancıların sorunlarına çözüm üretilmediği gerekçesiyle yarın Tarım ve Doğal Kaynaklar Bakanlığı önünde eylem yapacak. Hayvan Üreticileri ve Yetiştiricileri

A+A-


Hayvan Üreticileri ve Yetiştiricileri Birliği, mutabakata varılan konularda adım atılmadığı ve hayvancıların sorunlarına çözüm üretilmediği gerekçesiyle yarın Tarım ve Doğal Kaynaklar Bakanlığı önünde eylem yapacak.

Hayvan Üreticileri ve Yetiştiricileri Birliği Başkanı Mustafa Naimoğulları yarın saat 11.00’de Tarım ve Doğal Kaynaklar Bakanlığı’na siyah çelenk bırakacaklarını ifade etti.

Naimoğulları yaptığı açıklamada, 13 Ağustos’ta gerçekleştirilen eylemin ardından Başbakan İrsen Küçük ile birçok konuda mutabakata vardıklarını ancak aradan 40 gün geçmesine rağmen Tarım Bakanlığı ve hükümetin çözüm üretmediğini kaydetti.

Naimoğulları, hayvancının bugün 13 Ağustos’tan daha kötü durumda olduğunu belirterek, “Alınan Bakanlar Kurulu kararları, anlaştığımız şekilde değildir” dedi.

 

 

 

 

 

 

Bu haber toplam 1377 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler