1. HABERLER

  2. ARŞİV

  3. SÖYLENTİLERDEN RAHATSIZ
SÖYLENTİLERDEN RAHATSIZ

SÖYLENTİLERDEN RAHATSIZ

Lefke’nin son yıllarda yetiştirdiği yetenekli futbolcular içerisinde en fazla dikkat çeken isim olan Kasım Tağman, spor basınında hakkında çıkan haberlerle ilgili konuştu. Geçtiğimiz sezon Lefke forması ile ligde 24 gol atma başarısı gösteren futbol

A+A-

 

 

 

Lefke’nin golcü futbolcusu Kasım Tağman, hakkında spor basınında çıkan haberlere açıklık getirdi. Önceliğinin her zaman Lefke olduğunu belirten golcü futbolcu, henüz Lefke ile görüşmemesine rağmen kulübünden yüksek rakamlar istediği yönünde çıkan haberlerden rahatsız olduğunu, bu haberlerin gerçeği yansıtmadığını söyledi

 

YENİDÜZEN Spor Servisi

 

Lefke’nin son yıllarda yetiştirdiği yetenekli futbolcular içerisinde en fazla dikkat çeken isim olan Kasım Tağman, spor basınında hakkında çıkan haberlerle ilgili konuştu. Geçtiğimiz sezon Lefke forması ile ligde 24 gol atma başarısı gösteren futbolcu son günlerde kulübü Lefke’den 60 bin TL istediği yönündeki haberlerin gerçeği yansıtmadığını söyledi. Her zaman önceliğinin Lefke olduğunu belirten Tağman, henüz kulübü ile görüşmediğini, basında çıkan yüksek rakamların doğru olmadığını söyledi.

 

“HABERLER GERÇEĞİ YANSITMIYOR”

Kasım Tağman ,geçtiğimiz günlerde Lefke ile anlaşma sağlayamayan ve karşılıklı olarak yollarını ayıran, ayrıca kendisinin de dayısı olan Mehmet Solkanat’ın ayrılışı sonrası kendisinin de ayrılmayı düşündüğü yönündeki haberlere de açıklık getirdi. Solkanat’ın kendisi üzerinde büyük emekleri olduğunu belirten Kasım, kulüpten bu şekilde ayrıldığı için üzüldüğünü, onun kulüp ile yaşadığı sorunlara karışmak istemediğini belirtti. Golcü futbolcu Solkanat’ın ayrılması sonrası kendisinin Lefke’den yüksek rakamlar talep ettiği yönündeki haberleri yalanladı.

Takımın yeni teknik direktörü Mehmet Ali Özgürgün hakkında da konuşan Kasım, geçtiğimiz sezonun devre arasında KTFF Karması ile Londra Türk Toplumu Karması’nın maç yaptığı dönemde Özgürgün ile çalıştığını, iyi bir antrenör olduğunu sözlerine ekledi.

 

 

 

 

 

 

 

Bu haber toplam 666 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler