1. HABERLER

  2. ARŞİV

  3. SOYER TABURCU OLDU
SOYER TABURCU OLDU

SOYER TABURCU OLDU

Kalp spazmı geçiren ve geçtiğimiz günlerde anjiyo olan Soyer, Yakın Doğu Üniversitesi Hastanesi’nden taburcu edildi.

A+A-

 

Eski Başbakanlardan Cumhuriyetçi Türk Partisi Birleşik Güçler (CTP/BG) Gazimağusa Milletvekili Ferdi Sabit Soyer geçirdiği rahatsızlık sonucu kaldırıldığı Yakın Doğu Üniversitesi (YDÜ) Hastanesi’nden bugün taburcu edildi.

Soyer’in sağlık durumuyla ilgili olara Hastane’de bir basın toplantısı düzenlendi, YDÜ Hastanesi Başhekimi Sevim Erkmen ve Kardioloji Uzmanı Prof. Dr. Erhan Babalık basına açıklamada bulundu.

ERKMEN

Başhekim Sevim Erkmen Soyer’in 16 Ağustos günü öğle saatlerinde YDÜ hastanesine yatırıldığını ve daha önce geçirdiği kalp rahatsızlığından dolayı stentinin bulunduğunu hatırlattı.

Erkmen, YDÜ hastanesinde Soyer’e anjiyo yapıldığını, cerrahi müdahalede bulunulmasına gerek görülmen sağlık durumun kontrol altına alındığını söyledi.

BABALIK

Prof Dr. Erhan Babalık ise, Soyer’in daha önceden almış olduğu ilaç tedavisinin şu anki duruma uyacak şekilde yeniden düzenlendiğini belirterek, kalple ilgili fonksiyonların normale döndüğünü açıkladı.

Babalık, Soyer’in sağlık durumu takibinin yapılacağını belirtti.

SOYER

Ferdi Sabit Soyer de Gazimağusa Hastanesinde yapılan ilk müdahalenin ardından ileri tetkik için YDÜ Hastanesi’ne geldiğini, burada tüm gerekenlerin yapıldığını söyleyerek, ilaç tedavisine ek olarak doktorların istirahat tavsiyelerine uyacağını söyledi.

 

 

 

 

 

 

 

 

Bu haber toplam 734 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler