1. HABERLER

  2. ARŞİV

  3. SOYER SPOR, İSTANBUL’DA KAMP YAPTI
SOYER SPOR, İSTANBUL’DA KAMP YAPTI

SOYER SPOR, İSTANBUL’DA KAMP YAPTI

Soyer Spor Genç Takımı İstanbul, Maltepe’deki Pamuk Spor Tesisleri’nde DSİ ve Pamukspor’un genç takımlarıyla hazırlık maçları yaptı. Bu yıl küçük, yıldız ve gençler kategorilerinde de ligde mücadele etmeye hazırlanan Soyer Spor, iki ay

A+A-

 

 

 

Soyer Spor Genç  Takımı İstanbul, Maltepe’deki Pamuk Spor Tesisleri’nde DSİ ve Pamukspor’un genç takımlarıyla hazırlık maçları yaptı.

Bu yıl küçük, yıldız ve gençler kategorilerinde de ligde mücadele etmeye hazırlanan Soyer Spor, iki aydır antrenmanlarını devam ettiriyor .

Soyer Spor Kulübü Genç Takım’ın birlikteliğini pekiştirmek, motivelerini arttırmak amacıyla bu kampı gerçekleştirdi.

İlk gün Türkiye Milli Basketbol Takımı’nı Karadağ’la yapmış olduğu maçı izleyen sporcular, diğer günlerde çeşitli maçlar yaparak Türkiye takımlarına karşı başarılı şekilde mücadele ettiler.

Ayrıca Beşiktaş altyapı antrenörü oyuncumuz Mustafa Öksüzoğlu’unun maçtaki performansını izlemek için kamp tesislerine geldi. Oyuncumuzun yeteneği Anadolu Efes’ten sonra bir daha tescillenmiş oldu fakat Beşiktaş kulübüne transferle ilgili olumlu cevap veremeyeceğini belirtti.

Kampta kulüp başkanı Ramadan Eyyam, baş antrenör Tahir Soyer ve antrenör Ahmet Şahinsoy kamp boyunca sporcularıyla yakından ilgilenme fırsatı buldular.

 

Bu haber toplam 1044 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler