1. HABERLER

  2. ARŞİV

  3. SOYER, FENER’E MAĞLUP
SOYER, FENER’E MAĞLUP

SOYER, FENER’E MAĞLUP

İstanbul’da 4’lü turnuvaya katılan Soyer Spor Genç Basketbolcuları Fenerbahçe ile karşılaştı

A+A-

 

 

 

 

Soyer Spor Genç Basketbol takımı İstanbul’da düzenlenen dörtlü turnuvanın ikinci gününde güçlü Fenerbahçe ile karşılaştı

 

İstanbul’da düzenlenen ve Taçspor, Fenerbahçe, Galatasaray ve Soyer Spor genç basketbol takımlarının katıldığı turnuvanın ikinci gününde Fenerbahçe ile karşılaşan ekibimiz sahadan 98 – 55 mağlup ayrıldı.

İstanbul’da yapılan turnuvanın ikinci günü Soyer gençleri güçlü rakipleri Fenerbahçe karşısına çıktı. İki metre üzerinde iki sporcusu bulunan Fenerbahçe karşısında özellikle pota altında ve ribauntlarda oldukça zorlanan sporcularımız karşılaşmayı 98 – 55 kaybetti.

Turnuvanın ilk iki günü ile ilgili değerlendirme yapan Soyer Spor baş antrenörü Tahir Soyer, bu turnuvaya katılmadaki öncelikli amaçlarının gençlerin tecrübe kazanması ve güçlü rakiplerle oynayarak dirençlerinin artırılması olduğunu söyledi. Soyer takımının özellikle dış şutlarda en az rakipleri kadar başarılı olduğunu ancak pota altında uzun sıkıntısı nedeniyle rakipleriyle yeteri kadar mücadele edemediklerini belirtti.

Soyer Spor gençleri turnuvanın son maçını bugün saat 13.00’te Galatasaray gençleri ile yapacak.

 

 

 

 

 

 

 

Bu haber toplam 468 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler