1. HABERLER

  2. ARŞİV

  3. SOYER ÇIKAN HABERLERİ YALANLADI
SOYER ÇIKAN HABERLERİ YALANLADI

SOYER ÇIKAN HABERLERİ YALANLADI

Gençlik Gücü başkanı Aydın Soyer, haberleri yalanladı ve görevinin başında olduğunu söyledi

A+A-

 

 

Son günlerde bazı yazılı basın organlarında çıkan ve görevinden ayrılacağı yazılan Gençlik Gücü başkanı Aydın Soyer, haberleri yalanladı ve görevinin başında olduğunu söyledi

Bu sezon Telsim Süper Lige yükselen Gençlik Gücü’nün başkanı Aydın Soyer görevden ayrılacağı ile ilgili bazı gazetelerde çıkan haberleri yalanladı.

Son günlerde bazı yazılı basın organlarında çıkan ve Gençlik Gücü başkanı Aydın Soyer’in görevinden ayrılacağı yazılan haberlere yalanlama geldi. Çıkan haberlerde Gençlik Gücü’nde bu yıl sezon sonunda kulüp başkanlığına seçilen Aydın Soyer’in görevinden ayrılacağı ve kulüp başkanlığına eski başkan Hüseyin Reis’in getirileceği yazılmıştı.

Çıkan haberlerle ilgili olarak görüştüğümüz Gençlik Gücü kulübü başkanı Aydın Soyer, yazılan haberlerin aslı astarı olmadığını ve bu haberlerin Gençlik Gücü kulübünü karıştırmak isteyenler tarafından kasıtlı olarak çıkarıldığını söyledi. Soyer tüm yönetim kurulu üyeleri olarak uyum içerisinde çalıştıklarını ve tüm yönetimin enrjilerini Gençlik Gücü’nün başarısı için harcadığını belirtti ve “Görevimin Başındayım” dedi.

 

 

 

 

Bu haber toplam 411 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler