1. HABERLER

  2. ARŞİV

  3. SOSYAL HİZMETLER DAİRESİ, KAŞIKÇI AİLESİNİ KORUMA ALTINA ALIYOR
SOSYAL HİZMETLER DAİRESİ, KAŞIKÇI AİLESİNİ KORUMA ALTINA ALIYOR

SOSYAL HİZMETLER DAİRESİ, KAŞIKÇI AİLESİNİ KORUMA ALTINA ALIYOR

Sosyal Hizmetler Dairesi, tadilatını yaptığı evin kerpiç duvarının yıkılması sonucu hayatını kaybeden Serdar Kaşıkçı’nın ailesinin koruma altına alıyor

A+A-

 

 

Sosyal Hizmetler Dairesi, tadilatını yaptığı evin kerpiç duvarının yıkılması sonucu geçtiğimiz günlerde hayatını kaybeden 26 yaşındaki Serdar Kaşıkçı’nın ailesinin koruma altına alınması için çalışma başlattı.

Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı açıklamasına göre, evli ve iki çocuk babası olan Serdar Kaşıkçı’nın ailesine taziye ziyaretinde bulunan Güzelyurt Sosyal Hizmetler Dairesi yetkilileri, ailenin Daire tarafından koruma altına alınması için çalışma başlattı.

Sosyal hizmet uzmanları aileye destek olunacağını ifade etti ve aileye sosyal yardım bağlanması için çalışmalara başlandığını söyledi. Çalışma ve Sosyal Güvenlik Şerife Ünverdi de, konuyla ilgili yaptığı açıklamada, Bakanlığın Serdar Kaşıkçı’nın eşine ve çocuklarına hem maddi hem de manevi yönden destek olma çalışmalara başladığını kaydetti ve acılı ailenin yanlarında olacağını ifade etti.

 

 

 

 

 

 

Bu haber toplam 701 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler