1. HABERLER

  2. ARŞİV

  3. 'Sorumluluğumuzun bilincindeyiz'
Sorumluluğumuzun bilincindeyiz

'Sorumluluğumuzun bilincindeyiz'

Kıbrıs Türk Spor Yazarları Derneği başkanlığına yeniden seçilen Ogün Genç Kaçmaz,yaptığı açıklamada, üyelerin büyük oranla katılım gösterdiği ve olgun bir havada geçen genel kurulun geride bırakıldığını belirterek, kurula katılan tüm üyelere teşekkür etti

A+A-

 “Sorumluluğumuzun bilincindeyiz ”

 

·        KTSYD Başkanı Ogün Genç Kaçmaz: “KTSYD’nin yeni ufuklara açılması adına üzerimize düşen sorumluluğu yerine getirmeye çalışacağız.”        

 

·        “Spor yazarlığının kalitesini artırmak, sporumuza yön verilmesi ve sıkıntılara çözüm önerilerinin sunulmasında öncülük etmeye devam edeceğiz. Dış ilişkilerde aktif bir çalışma içine girerek, kazanımlar sağlamaya çalışacağız.”

 

Kıbrıs Türk Spor Yazarları Derneği başkanlığına yeniden seçilen Ogün Genç Kaçmaz,yaptığı açıklamada, üyelerin büyük oranla katılım gösterdiği ve olgun bir havada geçen genel kurulun geride bırakıldığını belirterek, kurula katılan tüm üyelere teşekkür etti.

Kaçmaz, genel kurulda başkanlık için yarıştığı meslektaşı Raif Özgüren’e seviyeli bir seçim süreci yaşatmasından dolayı teşekkür ederek, diğer örgütlere örnek teşkil edecek bir seçim yarışının yaşandığını ifade etti.

Ogün Genç Kaçmaz, ülkemizin en güçlü sivil toplum örgütlerinden biri olan KTSYD’de, üyelerin örgütlerine sahip çıkması, duyarlılık göstermesi ve demokratik bir atmosferde geçen seçim yarışı sonunda öncelikle kazananın KTSYD olduğunu vurguladı.

 

“KAZANIMLAR SAPLAYAMAYA ÇALIŞACAĞIZ”

“İki yılı geride bırakan ve önümüzdeki iki yılda da çıtayı yükseltmek için yola çıkacak olan yönetimimiz herkese eşit mesafede olacaktır” diyen Kaçmaz şöyle devam etti.

Spor yazarlığının kalitesini artırmak, sporumuza yön verilmesi ve sıkıntılara çözüm önerilerinin sunulmasında öncülük etmeye devam edeceğiz. Dış ilişkilerde aktif bir çalışma içine girerek, kazanımlar sağlamaya çalışacağız.

Dayanışma ve birlikteliğimizi artıracak faaliyetlere imza atacağız. Mali yönden ayakları üzerinde durabilen yapımızı daha da güçlendireceğiz. Bu gelişimi sürdürürken, tesisleşme konusunda çağdaş lokal binasına kavuşmak için çalışmalarımızı sonuçlandıracağız.

Bu dönemdeki en önemli projemiz olan çok amaçlı merkez binamız konusunda yoğun bir çalışma temposu içinde olacağız.

KTSYD’nin yeni ufuklara açılması adına üzerimize düşen sorumluluğu yerine getirmeye çalışacağız.”         

 

 

 

 

Bu haber toplam 490 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler