1. HABERLER

  2. ARŞİV

  3. SON YARI FİNALİSTLER
SON YARI FİNALİSTLER

SON YARI FİNALİSTLER

“8’nci Türk Bankası Aykut Zeki Müderrisoğlu Halı Saha Futbol Turnuvası”nda final grubu mücadelesi dün akşam oynanan iki çeyrek final karşılaşması ile başladı.

A+A-

 

 

 

Türk Bankası Ltd. tarafından düzenlenen “8’nci Türk Bankası Aykut Zeki Müderrisoğlu Halı Saha Futbol Turnuvası”nda final grubu mücadelesi dün akşam oynanan iki çeyrek final karşılaşması ile başladı. Bu akşam oynanacak iki çeyrek final ile 4 ayrı finalist takım belirlenecek.

14 takımın iki grup halinde başladığı 8’nci Aykut Zeki Müderrisoğlu Halı Saha Futbol Turnuvası’nda, gruplarında ilk dörde giren takımlar Limasol Türk Kooperatif Bankası; Asbank; Vakıflar Bankası; CreditWest; İş Bankası; Kooperatif Bankası; HSBC ve Universal Bank final grubuna yükseldiler.

Organizatörlüğünü Ali Senar’ın yaptığı ve Kaptan Erbay Halı Sahası’nda devam eden turnuvanın dünkü çeyrek final karşılaşmalarında HSBC ile Asbank ve İş Bankası ile CreditWest karşı kaşıya geldiler. 10 Ekim 2012, Çarşamba akşamı tamamlanacak turnuva, bu akşam oynanan iki çeyrek final karşılaşması ile devam edecek.

 

YARIN

Saat 19:00: Kooperatif Bankası – Vakıflar Bankası (Çeyrek Final)

Saat 20:00: Universal Bank – Limasol Bankası (Çeyrek Final)

 

 

 

Bu haber toplam 428 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler