1. HABERLER

  2. ARŞİV

  3. SON SMAÇLAR ATILACAK
SON SMAÇLAR ATILACAK

SON SMAÇLAR ATILACAK

5. MAGEM Plaj Voleybolu Turnuvası yarın Glapsides Plajı’nda başlayacak

A+A-

 

 

 

 

KKTC Voleybol Federasyonu tarafından düzenlenen plaj voleybolu turnuvalarının sonuncusu hafta sonu düzenleniyor. MAGEM ile Voleybol Federasyonu işbirliği içerisinde gerçekleşecek olan turnuva bayanlar, erkekler, masterler ve yıldız kızlar olmak üzere 4 kategoride organize edilecek.

 

İLK GÜN ELEME MAÇLARI

2 gün gün sürecek olan 5’inci MAGEM Plaj Voleybolu Turnuvası’nda ilk gün eleme müsabakaları oynanacak. Galipler ve mağluplar grubu şeklinde oynanacak olan müsabakalar sonucunda iki kez mağlup olan takımlar turnuvadan elenecek. Organizasyonun ikinci gününde yarı final, üçüncülük ve final karşılşamaları oynanacak.

 

50 Maç Oynanacak

11 Ağustos Cumartesi günü saat 10.00 da başlayacak olan 5. MAGEM Plaj Voleybolu Turnuvasına 29 takım katıldı. Mağusa Glapsides plajında iki gün devam edecek olan turnuvada takımlar son şampiyonluklar için mücadele edecek. Turnuvada ilk gününde 34 ikinci günde 16 olmak üzere toplam 50 karşılaşma oynanacak.

Turnuvaya iştirak eden takımlar organizasyon başlama saati olan 11 Ağustos Cumartesi günü saat 10.00’da organizasyon alanında hazır olmaları gerekiyor. Müsabaka başlama saatinde saha da hazır olmayan takımlar hükmen mağlup sayılacaktır.

 

5. Magem Plaj Voleybolu Turnuvasında ilk Tur Müsabaka Programı

 

Sıla-Çişem /Asya-Zalihe

Yıldız Kız G

Merve-Münüfe / Lal-İzel

Yıldız Kız G

Sima-Kardelen/ Remziye-Gözde

Yıldız Kız G

Laden-Nesrin/Müjgan-Yağmur

Yıldız Kız G

Merve-Aydın/İzel-Merve

Bayan G

Sıla-Yağmur/Deniz-Özlem

Bayan G

Özgen-Merve/Sima-Kardelen

Bayan G

Çisem-Müjgan/Melek-Gül

Bayan G

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Bu haber toplam 408 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler