1. HABERLER

  2. ARŞİV

  3. SON FİNALİST KİM OLACAK?
SON FİNALİST KİM OLACAK?

SON FİNALİST KİM OLACAK?

Büyükler play off yarı final müsabakasında Magem ile Vakıflar bu akşam Mağusa Arena’da karşılaşacak

A+A-

 

 

Büyükler play off yarı final müsabakasında Magem ile Vakıflar bu akşam Mağusa Arena’da karşılaşacak. Seride Magem rakibi Vakıflar karşısında 2-1 önde bulunurken, galip gelmesi halinde adını finale yazdıracak. Vakıfların kazanması halinde son maç Cuma günü oynanacak

 

Büyükler Play Off Yarı Final müsabakalarına oynanacak olan Magem-Vakıflar erkek karşılaşması ile devam edilecek. Erkeklerde DAÜ ,Yeni Erenköy Belediyesi karşısında play off yarı final serisi karşılaşmalarını kazanarak seride 3-0 üstünlükle adını finale yazdıran ilk takım olmuştu.

Erkeklerde finale yükselecek olan ikinci takım Magem ile Vakıflar arasında oynanacak olan karşılaşmadan sonra belli olacak. Magem serideki ilk karşılaşmayı 3-0 kazanrak durumu 2-0’a getirmişti. Cuma akşamı Lefkoşa’da oynanan karşılaşmadan 3-2’lik skorla galip ayrılan taraf Vakıflar oldu ve seride durumu 2-1 getirdi. Bu akşam Mağusa Arena da oynanacak olan serinin 3’üncü karşılaşmasından Magem galip ayrılması halinde seride durumu 3-1 getirerek adını finale yazdıran ikinci takım olacak. Vakıflar bu karşılaşmayı kazanarak seriyi 2-2’ye getirmesi durumunda finale yükselecek olan 4’üncü ve son karşılaşma 9 Mart Cuma gecesi Atatürk Spor Salonu’nda oynanacak.

 

MAGEM – YDÜ FİNALİ

Bayanlarda Vakıflar’a karşı seride 3-0 üstünlük kuran Magem finalde YDÜ’nin rakibi oldu. Bayanlarda Final Serisi karşılaşmaları 13 Mart’ta başlayacak. Seriye 1-0 üstünlükle başlayan YDÜ ilk karşılaşmayı Atatürk Spor Salonun da oynayacak. Takımlar şampiyonluğa ulaşabilmeleri  için kazanılmış 3 maça ihtiyaç duyacaklar.

 

KLASMAN MAÇLARI SÜRÜYOR

Gençler liginde klasman müsabakaları devam ediyor. Gençler liginde bu hafta 5 karşılaşma oynanacak. Genç bayanlarda DAÜ ve Vakıflar oynadıkları 3 karşılaşmayı da galip tamamladı. DAÜ set averajı ile liderliğini devam ettiriyor.

Erkeklerde ise DAÜ ve Yeni Erenköy Belediyesi oynadıkaları 2 karşılaşmayı da kazanarak yollarına yenilgisiz devam ediyorlar.

Haftanın programı:

 

Bugün

Büyük Erkekler Play Off

Mağusa Arena: Magem – Vakıflar (20.00)

 

Yarın

Genç Bayan

Mağusa Arena: Magem – LTSK (18.00)

Necati Taşkın: Vakıflar – DAÜ (18.00)

Genç Erkek

Mağusa Arena: Magem – YDÜ (20.00)

 

Cuma

Genç Bayan

Erenköy Spor Salonu: Y. Erenköy Bld – LSSK (18.00)

Genç Erkek

Erenköy Spor Salonu: Y. Erenköy Bld – DAÜ (19.30)

 

 

 

 

 

 

 

Bu haber toplam 391 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler