1. HABERLER

  2. ARŞİV

  3. SMAÇLAR MARAŞLI ANISINA
SMAÇLAR MARAŞLI ANISINA

SMAÇLAR MARAŞLI ANISINA

Doğu Akdeniz Üniversitesi (DAÜ) tarafından organize edilen 3’üncü Osman Maraşlı Beach Volley Anı Turnuvası dün oynanan maçları ile başladı. Doğu Akdeniz Üniversitesi 3’üncü Osman Maraşlı Beach Volley anı turnuvasına Adidas, Gürpınar, As & Atun

A+A-

 

 

3’ncü Osman Maraşlı Plaj Voleybol Turnuvası DAÜ Beach Club’da başladı

 

DAÜ Beach Club tesislerinde gerçekleştirilen anı turnuvası iki ayrı sahada oynanırken, bayanlar üçlüde 5, erkeler üçlüde 13, bayanlar-erkekler ikilide ise 20 takım olmak üzere üç kategoride toplam 94 sporcu mücadele ediyor

 

Doğu Akdeniz Üniversitesi (DAÜ) tarafından organize edilen 3’üncü Osman Maraşlı Beach Volley Anı Turnuvası dün oynanan maçları ile başladı. Doğu Akdeniz Üniversitesi 3’üncü Osman Maraşlı Beach Volley anı turnuvasına Adidas, Gürpınar, As & Atun Ltd, Latifoğlu Ltd, Özkıraç Ltd, İlkay M. Genç Ltd, Edip Elektronik, SBC Plastik (Sintaş Boru), Bosmar Shipphing Ltd gibi önemli firmaların sponsorluğunda gerçekleştiriliyor.

 

ÜÇ KATEGORİDE 94 SPORCU MÜCADELE EDİYOR

DAÜ Beach Club tesislerinde gerçekleştirilen anı turnuvası iki ayrı sahada oynanırken, bayanlar üçlüde 5, erkeler üçlüde 13, bayanlar-erkekler ikilide ise 20 takım olmak üzere üç kategoride toplam 94 sporcu mücadele ediyor.

Turnuvada üç kategorideki maçları tek set üzerinden oynanırken, ilk kez bayanlar-erkekler ikili kategorisi turnuvada yer aldı. Dün sabah saat 10:00’da başlayan ve toplam 70 karşılaşmanın yapılacağı 3’üncü Osman Maraşlı Beach Volley anı turnuvasında ilk gün 50 karşılaşma yapıldı. Bugün sabah saat 10:00’da başlayacak ve kalan 22 maçın ardından, iki set üzerinden oynanacak yarı final ve final maçları öğleden sonra gerçekleştirilecek.

Turnuvayı Doğu Akdeniz Üniversitesi Spor İşleri yetkililerinin tüm ile birlikte merhum Osman Maraşlı’nın ailesi yakından takip ediyor. DAÜ 3’üncü Osman Maraşlı Beach Volley anı Turnuvası final maçları sonunda düzenlenecek ödül töreninde dereceye giren takımlara kupalar yetkililer tarafından verilecek.

 

SON GÜN İLGİ BEKLENİYOR

Turnuva Yarı Final ve Final Maçlarını üst düzey yetkililerinde izlemesi bekleniliyor Doğu Akdeniz Üniversitesi (DAÜ) tarafından organize edilen 3’üncü Osman Maraşlı Beach Volley Anı Turnuvası bugün öğleden sonra oynanacak olan yarı final ve final maçlarını Cumhurbaşkanı Dr. Derviş Eroğlu, Ekonomi ve Enerji Bakanı Sunat Atun, Daü Rektörü Prof Dr.Abdullah Öztoprak, Rektör Yardımcıları Prof Dr.Ülker Vancı Osam, Mağusa Bölgesi bakanlar, Milletvekilleri ve spor basını da izlemesi bekleniliyor.

 

 

 

 

 

 

 

Bu haber toplam 610 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler