1. HABERLER

  2. ARŞİV

  3. SMAÇLAR LEFKOŞA’DA ATILACAK
SMAÇLAR LEFKOŞA’DA ATILACAK

SMAÇLAR LEFKOŞA’DA ATILACAK

KKTC Voleybol Federasyonu tarafından organize edilen plaj voleybolu turnuvalarının ikincisi bugün başlıyor. 4’üncü Salih Miroğlu Gençlik ve Spor Kupası bugün saat 17.30’da Lefkoşa Beach Volley Arena’da başlayacak. Sezonun ikinci turnuva

A+A-

 

 

 

 

KKTC Voleybol Federasyonu tarafından organize edilen plaj voleybolu turnuvalarının ikincisi bugün başlıyor. 4’üncü Salih Miroğlu Gençlik ve Spor Kupası bugün saat 17.30’da Lefkoşa Beach Volley Arena’da başlayacak.

Sezonun ikinci turnuvasına sporcular yine büyük bir ilgi gösterdi. Bayanlar, erkekler, masterler ve yıldız kızlar olmak üzere 4 kategoride düzenlenen organizasyona toplam 31 takım iştirak etti. Bayanlarda 10, erkeklerde 8, yıldız kızlarda 8 ve masterlerde 5 takım 2 gün boyunca şampiyonluk mücadelesi verecek. Büyük bayanlarda takım Buğra-Lema ve Meliz –Çağla ikilileri şampiyonlukta en favori takımlar olarak görünüyor.

 

İLK GÜN 38 KARŞILAŞMA OYNANACAK

 

İki gün boyunca devam edecek olan 4’üncü Salih Miroğlu Gençlik ve Spor Kupasında ilk gün karşılaşmaları saat 17.30’da başlayacak. Turnuvada müsabakalar iki maç eleme esasına göre galipler ve mağluplar grubu şeklinde oynanacak. İlk gün müsabakalarında erkekler kategorisi hariç bütün kategorilerde karşılaşmalar tek set esasına göre oynanacak.

Turnuvanın ilk gününde toplam 38 karşılaşma oynanacak. Turnuvanın ikinci gününde yarı final, üçüncülük ve final karşılaşmaları oynanacak. Şampiyona sonucunda dereceye girecek takımlara düzenlenecek törenle ödülleri takdim edilecek.

Turnuvaya katılan bütün takımlar oragnizasyonun başlama saatinde hazır olamaları gerekiyor. Müsabaka saatinde oyun alanında hazır olamyan takımlar hükmen mağlup sayılacaktır. Lefkoşa Beach Volley Arena tesisinde 3 sahada oynanacak olan ilk gün karşılaşmalarında ilk müsabakalar yıldız kızlar ve erkekler kategorisinde oynanacak.

 

İlk tur müsabakaları

Müsabaka

Katagori G/M

Saha

Sıla Çisem/Beste-Asya

Yıldız Kız G

A-1

Almila-Yağmur /Müjgan -Sadiye

Yıldız Kız G

A-2

Girol-Umut/Salih-Cafer

Erkek G

Merkez

Merve –Meral/İzel-Münife

Yıldız Kız G

A-1

Zeliha-Laden/Sima Kardelen

Yıldız Kız G

A-2

Alihan-Ahmet/Ekrem-Osman

Erkek G

Merkez

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Bu haber toplam 542 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler