1. HABERLER

  2. ARŞİV

  3. SKANDALDA YENİ GELİŞME
SKANDALDA YENİ GELİŞME

SKANDALDA YENİ GELİŞME

El yazısı taslak var mı? Ülkede infial yaratan ‘sahte belge’ skandalı yargıda görüşülmeye devam ederken, yeni ayrıntılar da ortaya çıktı. Başbakan’ın sahte imzasını taşıyan söz konusu belgenin el yazısı taslağının Mustafa Tokay’

A+A-

 

El yazısı taslak var mı?

 

Ülkede infial yaratan ‘sahte belge’ skandalı yargıda görüşülmeye devam ederken, yeni ayrıntılar da ortaya çıktı. Başbakan’ın sahte imzasını taşıyan söz konusu belgenin el yazısı taslağının Mustafa Tokay’ın evinde bulunduğu mahkemede gündeme geldi.

 

POLİS NET AÇIKLAYAMADI…

Bu bilgiyi dünkü duruşmada dile getiren Polis Müfettişi Hakan Haksoy’un söz bir anda zanlıların avukatı Savaş Atakan tarafından kesildi. Bu gelişme ile polis taslak metin hakkında ayrıntı aktaramadı. Bu arada Polis Müfettişi Hakan Haksoy duruşma sonunda gazetecilerin soruları karşında taslak ile ilgili ne bilgi vermekten kaçındı.

 

TUTUKSUZ YARGILANACAKLAR…

Öte yandan Kamu Hizmeti Komisyonu Üyesi Mustafa Tanju Tokay ve Kamu Hizmeti Komisyonu Sınav Müdürü Emir Hüseyin Emirkanı, tutuksuz yargılanmak üzere kefaletle serbest bırakıldı.

 

Ülkede infial yaratan ‘sahte belge’ skandalı yargıda görüşülmeye devam ederken, yeni ayrıntılar da ortaya çıktı. Başbakan’ın sahte imzasını taşıyan söz konusu belgenin el yazısı taslağının Mustafa Tokay’ın evinde bulunduğu mahkemede gündeme geldi. Bu bilgiyi dünkü duruşmada dile getiren Polis Müfettişi Hakan Haksoy’un söz bir anda zanlıların avukatı Savaş Atakan tarafından kesildi. Bu gelişme ile polis taslak metin hakkında ayrıntı aktaramadı. Bu arada  Polis Müfettişi Hakan Haksoy duruşma sonunda gazetecilerin soruları karşında taslak ile ilgili ne bilgi vermekten kaçındı.

Öte yandan Kamu Hizmeti Komisyonu Üyesi Mustafa Tanju Tokay ve Kamu Hizmeti Komisyonu Sınav Müdürü Emir Hüseyin Emirkanı, tutuksuz yargılanmak üzere kefaletle serbest bırakıldı.

 

HABERİN AYRINTILARI BUGÜN YENİDÜZEN’DE

 

 

 

 

 

 

 

Bu haber toplam 1408 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler