1. HABERLER

  2. ARŞİV

  3. SIRP NİKOLAİ DA YENİCAMİ’DE
SIRP NİKOLAİ DA YENİCAMİ’DE

SIRP NİKOLAİ DA YENİCAMİ’DE

Bu sezon futbolda olduğu gibi basketbolda da şampiyonluk hedefleyen Telsim Süper Lig lideri Yenicami, transfer atağına devam ediyor. Bu bağlamda geçtiğimiz günlerde Güney Kıbrıs’tan kadrosuna dahil ettiği 2.09’luk Sırp basketbolcu Miroslav

A+A-

 

 

 

Necmi BELGE

Bu sezon futbolda olduğu gibi basketbolda da şampiyonluk hedefleyen Telsim Süper Lig lideri Yenicami, transfer atağına devam ediyor.

Bu bağlamda geçtiğimiz günlerde Güney Kıbrıs’tan kadrosuna dahil ettiği 2.09’luk Sırp basketbolcu Miroslav’dan sonra bu kez yine Güney Kıbrıs’taki Omonia’dan 1.99’luk  Nikolai Radoviçi’i de kadrosuna dahil etti.

Dün akşam Gönyeli Mezze Restaurant’ta Attila Topaloğlu Anı Turnuvası’nı kazanan takıma verilen yemekte konuştuğumuz Nikolai Radoviçiç’in Omonia’da finansal sorunlar yaşandığını ve bu nedenle kendisine Yenicami’nin yaptığı teklifi kabul ettiğini söyledi.

1.96 boyunda 1986 doğumlu olan Nikolai 14 yaşında Barcelona altyapısında yetiştikten sonra Omonia’ya gelmeden önce başta kendi ülkesi Sırbistan olmak üzere dokuz ülkede basketbol oynadığını ve mevkiinin gard ve oyun kurucu olduğunu sözlerine ekledi.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Bu haber toplam 813 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler