1. HABERLER

  2. ARŞİV

  3. SIR PERDESİ ARALANMADI
SIR PERDESİ ARALANMADI

SIR PERDESİ ARALANMADI

Evinde acımasızca boğularak öldürülen İş adamı Ali Argünden’in katillerinden hala ses yok Lefkoşa Kermiya bölgesinde vahşice boğularak cinayete kurban giden İş adamı Ali Argünden’i öldüren şahıs veya şahıslar halen bulunamadı. 4 Eylül Sal

A+A-

 

FAİLİ MEÇHUL MU?

 

Evinde acımasızca boğularak öldürülen İş adamı Ali Argünden’in katillerinden hala ses yok

  

Lefkoşa Kermiya bölgesinde vahşice boğularak cinayete kurban giden İş adamı Ali Argünden’i öldüren şahıs veya şahıslar halen bulunamadı. 4 Eylül Salı günü Öğretmenler Caddesi üzerindeki Öğretmenler Apartmanı’nda ikamet eden 69 yaşındaki Argüden evinin yatak odası içerisinde elleri, ağzı ve ayakları bağlı bir şekilde ölü olarak bulunmuştu.

Bakıcısı tarafından bulunan Argüden’in kim veya kimler tarafından öldürüldüğü henüz bulunamazken, polisin olayla ilgili soruşturmasının sürdüğü öğrenildi.

Olay günü Argünden’in evine herhangi bir zorlama yapılmadan giren faillerin, her tarafı dağıttığı ve kasayı almak istedikleri ileri sürülmüştü.

Ailesi tarafından olayın hırsızlık olduğu öne sürülmüş ancak evde herhangi bir iz bulunamadığı öğrenilmişti.

Evinde yalnız olduğu esnada içeriye girilerek, boynuna ağır bir şeyle vurulup ardından kravatla boğazı sıkılan Ali Argünden’in kesin ölüm sonucu boğazdaki kemikte kırılma ve bağ ile boğulma olduğu açıklanmıştı.

 

 

 

 

 

 

 

 

Bu haber toplam 1295 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler