1. HABERLER

  2. ARŞİV

  3. SİNİRLENDİ, KOLUNDAN KESTİ
SİNİRLENDİ, KOLUNDAN KESTİ

SİNİRLENDİ, KOLUNDAN KESTİ

Geçitkale Belediyesi çalışanlarından Ali Elmas, Geçitkale Cumhuriyet Lisesi’nin kantin işletmecisi Süleyman Kamburoğlu tarafından bıçaklandı

A+A-

 

 

Geçitkale Cumhuriyet Lisesi’nin kantin kısmında öğrencilerin okulda olduğu dün sabah saatlerinde Geçitkale Belediyesi çalışanlarından Ali Elmas, okulun kantin işletmecisi Süleyman Kamburoğlu tarafından bıçaklandı. Geçitkale’de Cumhuriyet Lisesi’nin kantininde dün sabah saatlerinde bıçaklama olayı gerçekleşti. Meclis üyesi ve Cumhuriyet Lisesi’nin kantininde işletmeci olan Süleyman Kamburoğlu’nun, okulun yan kısmında bulunan yürüyüş parkurunda görevli Geçitkale Belediyesi çalışanlarından Ali Elmas’ı çıkan arbede sonucu bıçakla kolundan yaraladı. Öğrencilerin okulda bulunduğu sabah saatlerinde gerçekleşen bıçaklama alayı, Elmas’ın iş arkadaşlarının araya girmesiyle sona erdi. Kolunda 2.5 cm derinliğinde kesik bulunan ve arkadaşlarının yardımıyla hastaneye giden Elmas, kendisini bıçaklayan Süleyman Kamburoğlu’nun adını vermediğini ve görevlilere cam parçasının kestiğini söylediğini ifade etti.

 

OLAY GİZLENMEK İSTENDİ

Öte yandan konuyu basına aktarmak istemeyen okul yönetimi ise basın görevlilerine böyle bir olayın yaşanmadığını ve konuyla ilgili konuşmak istemediğini dile getirdi. Meydana gelen bıçaklama olayının detayları hakkında bilgi veren Elmas, Meclis üyesi ve Cumhuriyet Lisesi’nin kantininde işletmeci olan Süleyman Kamburoğlu’nun Belediye ve Spor Kulübü Başkanı hakkında çeşitli iddialarda bulunduğunu belirtti.

 

“KİM OLDUĞUNU BİLİYORUM”

Konuyu Belediye ve Spor Kulübü Başkanı’na ilettiğini ve önceki gün gerçekleştirilen Meclis toplantısında ise konunun gündeme geldiğini söyleyen Elmas, Süleyman Kamburoğlu’nun toplantıda kendisi hakkında “Onun kim olduğunu biliyorum, işi bitti” şeklinde ifadelerde bulunduğu dile getirdiğini ifade etti. Elmas, dün sabah saatlerinde konuyu görüşmek için kantine gittiğini ve çıkan arbede de bıçaklandığını dile getirdi.

 

“ŞİKAYETÇİ DEĞİLİM”

Meclis üyesi ve Cumhuriyet Lisesi’nin kantininde işletmeci olan Süleyman Kamburoğlu hakkında şikayetçi olmadığını ifade eden Elmas, amacının kavga etmek olmadığını var olan bir sorun varsa konuşarak çözmek için gittiğini dile getirdi.

 

 

 

 

 

 

Bu haber toplam 1061 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler