1. HABERLER

  2. ARŞİV

  3. ŞİMDİ DE TOKİ
ŞİMDİ DE TOKİ

ŞİMDİ DE TOKİ

YENİDÜZEN Gazetesi “Şimdi de TOKİ” başlığı ile aktardığı haberde, Lefkoşa Belediye Başkanı Cemal Bulutoğluları’nın Belediye Evleri Projesi’yle ilgili açıklamalarına yer verdi. Bulutoğluları, katıldığı bir TV programında Beledi

A+A-

 

YENİDÜZEN Gazetesi Şimdi de TOKİ” başlığı ile aktardığı haberde, Lefkoşa Belediye Başkanı Cemal Bulutoğluları’nın Belediye Evleri Projesi’yle ilgili açıklamalarına yer verdi.

 

Bulutoğluları, katıldığı bir TV programında Belediye Evleri projesinin TOKİ (T.C. Başbakanlık Toplu Konut İdaresi Başkanlığı) tarafından yapılacağını açıkladı, şartlarının bu projede Kıbrıslı Türk müteahhitlerin kullanılması olduğunu iddia etti.

 

Bulutoğluları’nın açıklamasının ardından İnşaat Müteahhitleri Birliği Başkanı Cafer Gürcafer konu ile ilgili kendilerinin haberleri olmadığını sert bir dille vurguladı, “Kimse bizim arkamızdan film çevirmesin” diye konuştu.

 

Gürcafer: “TOKİ gelsin ev yapsın, ben de yandaşlarıma dağıtayım düşüncesine tahammülümüz yok. MÜTEAHHİDİN TANSİYONU TAVANDADIR. Bu konuyu tartışmaya, neden karşı olduğumuzu belirtmeye hazırız” dedi.

 

Bu haber toplam 2084 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler