1. HABERLER

  2. SİYASET

  3. Siber halka buluştu
Siber halka buluştu

Siber halka buluştu

Siber, hem esnafla hem de yeni yıl nedeniyle alışveriş yapan vatandaşlarla tokalaşarak yeni yılın adamıza gelecek endişesinin yaşanmayacağı barışla tamamlanacak bir çözüm ile birlikte sağlıklı ve mutlu yıllar dileklerini iletti.

A+A-

CTP-BG Cumhurbaşkanı adayı Dr. Sibel Siber dün Şehit Kemal Ünal Caddesindeki (Metropol yolu) esnaf ve alışveriş yapan vatandaşlarla bir araya geldi.

Dün saat 12.00'da yol boyunca bulunan tüm mağaza ve dükkanlara giren Siber, hem esnafla hem de yeni yıl nedeniyle alışveriş yapan vatandaşlarla tokalaşarak yeni yılın adamıza gelecek endişesinin yaşanmayacağı barışla tamamlanacak bir çözüm ile birlikte sağlıklı ve mutlu yıllar dileklerini iletti.

Halkın büyük ilgisi ile karşılaşan Cumhurbaşkanı adayı Dr. Sibel Siber, yeni yılda ülkemiz insanının birçok sıkıntısının bertaraf olması için üzerine düşen görevi en iyi şekilde yapacağını, halkın gelecekle ilgili umutsuzluğa kapılmaması gerektiğini ve bu umutlarının kaybolmaması için el ve gönül birliği ile toplumun tüm kesimleri ile mücadele edeceğini belirtti.

Bu haber toplam 1297 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler