1. HABERLER

  2. ARŞİV

  3. SEZONUN İLK TURNUVASI LAPTA’DA
SEZONUN İLK TURNUVASI LAPTA’DA

SEZONUN İLK TURNUVASI LAPTA’DA

KKTC Voleybol Federasyonu yaz sezonu faaliyet programı içerisinde yer alan, Lapta Belediyesi 5’nci Turizim Festivali Plaj Voleybolu Turnuvası 23-24 Haziran tarihlerinde düzenlenecek. KKTC Voleybol Federasyonu ile işbirliği içerisinde gerçekleşecek o

A+A-

 

 

KKTC Voleybol Federasyonu yaz sezonu faaliyet programı içerisinde yer alan, Lapta Belediyesi 5’nci Turizim Festivali Plaj Voleybolu Turnuvası 23-24 Haziran tarihlerinde düzenlenecek. KKTC Voleybol Federasyonu ile işbirliği içerisinde gerçekleşecek olan sezonun ilk turnuvası 5 kategoride yapılacak.

İlk kez geçen yıl düzenlenen ve büyük beğeni kazanan Lapta Belediyesi Plaj Voleybolu Turnuvası’na bu yıl da büyük bir ilginin olması bekleniyor. Lapta Belediyesi katkıları ile gerçekleşecek olan turnuva için takımların hazırlıkları devam ediyor.

Bayanlar, erkekler, yıldız kızlar, yıldız erkekler ve masterler kategorilerinde organize edilecek olan Lapta Belediyesi 5’nci Turizim Festivali Plaj Voleybol Turnuvası için kayıt işlemleri bugün başlıyor.

 

SON KAYIT SALI GÜNÜ

Turnuvaya katılacak olan takımlar 19 Haziran Salı günü saat 13.00’e kadar Türk Bankası subelerine kayıt işlemlerini yaptırabilcekler. Takımlar için kayıt ücreti 60 TL dir. Takımlar belirtilen süreler içerisnde kayıt işlemlerini gerçekleştirmeleri gerekiyor.

İki gün sürecek olan Lapta Belediyesi 5’nci Turizim Festivali Plaj Voleybolu Turnuvası’nda ilk gün eleme müsabakaları ikinci gün ise yarı final, final ve üçüncülük karşılaşmaları oynanacak. Müsabakalar sonucunda derceye girecek takımlara düzenlenecek törenle ödülleri takdim edilecek.

Voleybol Federasyonu sezonun ilk turnuvasında başarılı olan takımları Türkiye’de düzenlenecek olan organizasyonlara gönderecek.

 

YILDIZLAR İDDİALI

Bu sezon da tüm kategorilerde şampiyonluk için büyük bir mücadelenin yaşanması bekleniyor. Bir çok takımın şampiyonlukta iddialı olması son derece heyecanlı müsabakaların oynanmasını bereberinde getirecek. Yıldız kızlarda çok sayıda takım turnuvaya hazırlanıyor. Lefke, Erenköy, Mağusa ve Lefkoşa’da çalışmalarını sürüdren takımlar sezonun ilk turnuvası için iddialı olduklarını dile getirdiler.  

 

 

 

 

 

 

Bu haber toplam 498 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler