1. HABERLER

  2. ARŞİV

  3. SEVİM PİRE İÇİN KIBRIS HALKI BÜTÜNLEŞTİ
SEVİM PİRE İÇİN KIBRIS HALKI BÜTÜNLEŞTİ

SEVİM PİRE İÇİN KIBRIS HALKI BÜTÜNLEŞTİ

Kanser hastalığına yakalanan ve gerekli olan parayı bulamayan Sevim Pire için Kıbrıs halkı Namık Kemal meydanında stant kurup sanatçılar eşliğinde kermes düzenledi.

A+A-

 

 

 

Sevim Pire için kermes

 

Kanser hastalığına yakalanan ve gerekli olan parayı bulamayan Sevim Pire için Kıbrıs halkı Namık Kemal meydanında stant kurup  sanatçılar eşliğinde kermes düzenledi. Kermesde el yapımı ürünler Kıbrıs mutfağına özgü tatlılar ve kıyafetler satıldı elde edilen tüm gelir ise Sevim Pire’ye bağışlandı.

 

Gizem Allahkerim

“Bu akşam burada olmak ve Sevim Pire için böyle bir etkinliğe dahil olmak benim için çok değerli. Sevim’i yıllar önce tanıdım ve yıllarca aynı sıraları paylaştım. Öyle güzel, öyle içten bir kız ki tanımayan kimse bilemez. Onu çok seviyorum umarım çok yakın zamanda sağlığına kavuşmuş şekilde aramızda görürüz. Yeri gelmişken devletimizden de gereken yardımı görmek istediğimizi söylemek istiyorum.”

 

Mulalla Birikim

“Bence bu gece burada toplanmamız biz Kıbrıs halkının ne kadar anlayışlı olduğunun göstergesidir bu gece buradaki gelirin hepsinin sevime bağışlamak da başka güzel bir duygu. Canım arkadaşımız Sevim’e acil şifalar dileyip dualarımızın onunla olduğunu söylemek isterim.”

 

Kevser Karademir

“Bu gece gerçekten çok mükemmel bir gece oldu bütün gençler burada Sevim için toplandı. Çok gururluyuz çünkü insanlarımız çok duyarlı tek umudumuz Sevim’in aramıza dönmesi bütün dualarımız onunla beraber.”

 

Elif Margilli

“Sevim Pire arkadaşımız için gerçekleşen etkinlik gayet güzel ve kazançlı geçtiğine inanıyorum halkın çok bütünleşmesi çok güzel Sevim iyi olana kadar gerekirse bizde bu etkinliklere devam edeceğiz.”  

 

 

 

 

 

 

Bu haber toplam 657 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler