1. HABERLER

  2. ARŞİV

  3. 'SEVGİ SAVAŞCILARI' TANITILDI
SEVGİ SAVAŞCILARI TANITILDI

'SEVGİ SAVAŞCILARI' TANITILDI

Telsim’in desteklediği “Sevgi Savaşcıları 20” şiir kitabı önceki gece, Ortopedik Özürlüler Derneği’nde şiir severlere tanıtıldı.

A+A-

 

 

Telsim’in desteklediği “Sevgi Savaşcıları 20” şiir kitabı önceki gece, Ortopedik Özürlüler Derneği’nde şiir severlere tanıtıldı. Kitap Orkun Bozkurt ve Mustafa Çelik’in şiirlerinden oluşuyor.

Şiir severlerin bir araya geldiği geceye, Kıbrıs Türk toplumunun yetiştirdiği değerli sanatçılar, yazarların yanı sıra eski Başbakan Hakkı Atun da katıldı.

Betül Arslan’ın sunduğu gecede Yaşar Ersoy ve Candaş Özer kitaptan şiirler okuyarak geceye ayrı renk katarken, Ali Nesim ve Filiz Besim kitapla ilgili görüşlerini aktardılar. Gecede ayrıca Telsim Genel Müdürü Yardımcısı Fevzi Tanpınar’a da teşekkür plaketi verildi.

Ortopedik Özürlüler Derneği Başkanı Orkun Bozkurt; Mustafa Çelik’le birlikte olan dostluklarının 20’ci yılı şerefine bir kitap çıkarmayı istediklerini ve Çelik’in vefatının ardından bu projeyi herşeye rağmen hayata geçirmeye karar verdiğini söyledi. Bozkurt, “bu güzel şiir kitabını şiir severlere armağan ediyorum” dedi. Bozkurt ayrıca geceye katılan ve katkı koyan herkese de teşekkürlerini iletti.

Telsim Genel Müdür Yardımcısı Fevzi Tanpınar, Telsim Sanat olarak ilk kez bir kitaba katkı sağladıklarını ve bundan Telsim ailesi olarak gurur duyduklarını ifade etti. Tanpınar, Telsim olarak bu onurlu ve anlamlı mücadelede her zaman Ortopedik Özürlüler Derneği’nin yanında olacaklarını vurguladı.

“Sevgi Savaşcıları 20” Kitabı 15 TL’den satışa sunulurken, elde edilecek gelir Ortopedik Özürlüler Derneği’nin çalışmalarında kullanılmak amacı ile Derneğe bağışlanacak.

 

 

 

 

 

 

 

 

Bu haber toplam 503 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler