1. HABERLER

  2. ARŞİV

  3. SERTİFİKALAR VERİLDİ
SERTİFİKALAR VERİLDİ

SERTİFİKALAR VERİLDİ

YDÜ Sağlık & Kondisyon Merkezi, üye ve çalışanlarına sertifika verdi. Sertifika ve ödül töreni 13 Nisan, 2012 Cuma günü İletişim Fakültesi’ndeki Turuncu Salon’da gerçekleşti

A+A-

 

 

Yakın Doğu Üniversitesi (YDÜ) Sağlık & Kondisyon Merkezi, üye ve çalışanlarına sertifika verdi. Sertifika ve ödül töreni 13 Nisan, 2012 Cuma günü İletişim Fakültesi’ndeki Turuncu Salon’da gerçekleşti.

200’ün üzerinde üye ve çalışanın katıldığı tören slayt gösterisiyle başladı. Gösteride YDÜ Sağlık ve Kondisyon Merkezi’nin bugüne kadar yapılan aktiviteleri Personal Training, Step Aerobik, Pilates, Schwinn Cycling, Zumba, Doğa Yürüyüşleri, Bisiklet Gezileri, Plaj Yürüyüşü, madalya ve kupa kazanan üyelerin fotoğrafları görüntülendi.

 

 

2003 yılının Kasım ayından beri hizmet vermekte olduklarına dikkat çeken YDÜ Sağlık ve Kondisyon Merkezi Müdürü Süleyman Atamtürk, Personal Trainer (Kişisel Antrenörlük), Pilates, Schwinn Cycling’i KKTC’de ilk kez uygulayan spor salonu olduklarına dikkat çekti.

Salon dışı aktiviteleri ve egzersiz şölenini de ilk uygulayan spor salonu olduklarını belirten Atamtürk, “Dünyadaki en son trent antrenman tekniklerini uygulayan, bilimsellik ve hedef koyarak egzersiz konusunda üyeleri bilinçlendiren ilk spor salonu olmaktan mutluyuz. Bilinçli egzersizin KKTC doğduğu yer YDÜ Sağlık ve Kondisyon Merkezi’dir” şeklinde konuştu.

Egzersizin insanın sağlığını, psikolojisini, mutluluğunu, iş performansını, sosyal ilişkilerini ve stresle başa çıkabilmesini, kısacası hayatımızın her noktasını olumlu yönde etkileyen bir aktivite olduğuna işaret eden Atamtürk, herkese yaşam boyu egzersiz temennisinde bulunarak başta kendilerini yalnız bırakmayan Kurucu Rektör Suat Günsel ve emek veren herkese teşekkür etti.

 

 

 

 

 

Bu haber toplam 471 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler