1. HABERLER

  2. ARŞİV

  3. ŞERİFOĞLU: 18 YILLIK HASRET SONA ERECEK
ŞERİFOĞLU: 18 YILLIK HASRET SONA ERECEK

ŞERİFOĞLU: 18 YILLIK HASRET SONA ERECEK

İki sezondur Mormenekşeyi çalıştıran başarılı teknik direktör Eralp Şerifoğlu, şu anda bulundukları durum ile Süper Lig için iddialı bir konuma geldiklerini söyledi. Bu istikrarın ve başarılı performansın devamının, Mormenekşe camiasının başkan ve yöneti

A+A-

 

 

 

Süper Lig için iddialı bir konuma geldiklerini belirten Mormenekşe Teknik Direktörü Eralp Şerifoğlu, hedeflerinin 18 yıllık Süper Lig özlemini gidermek olduğunu ve tüm güçleriyle bu hedef doğrultusunda çalıştıklarını açıkladı

 

NECMİ BELGE

 

İki sezondur Mormenekşeyi çalıştıran başarılı teknik direktör Eralp Şerifoğlu, şu anda bulundukları durum ile Süper Lig için iddialı bir konuma geldiklerini söyledi.

Bu istikrarın ve başarılı performansın devamının, Mormenekşe camiasının başkan ve yönetime vereceği destekle ancak devamını sağlayacağını belirten Şerfioğlu, şu anda takımda moral-motivasyonun yüksek olduğunu vurguladı.

 

“SON İKİ MAÇI KAZANMALIYIZ”

 

Gerek tecrübeli, gerekse genç futbolcularımız büyük bir özveri ve sorumluluk içerisinde çalışmalarına devam ettiklerini anımsatan Şerifoğlu,  bundan sonraki stratejilerin kısa vadede ilk devrenin son iki maçı olan Baf Ülkü Yurdu ve Binatlı maçlarını kazanıp, ilk yarıyı zirveye yakın ve moralli kapatmak olduğunun altını çizdi.

Böylece Ligin ikinci yarısı için hazırlıklarını, transferlerini ve kamp çalışmalarını bu moralli ortamda yapmak istediklerini dile getiren Şerifoğlu, bu bağlamda, başkan Metin Menekşeli ve yönetim kurulunun takdir edilecek bir gayret içerisinde olduklarını belirtti.

 

18 YILLIK HASRET SONA ERECEK

 

Taraftarlarının takıma olan desteğini artırarak devam ettirmelerini arzu ettiklerini ifade eden Şerifoğlu, bu noktada Mormenekşe’nin 18 yıllık Süper Lig özlemini gidermek için tüm güçleriyle çalıştıklarını, bu dönüşü sağlayarak, yeniden Süper Lig’de yer almalarının en büyük hedefleri olduğunu sözlerine ekledi.

 

 

 

 

 

 

 

 

Bu haber toplam 1366 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler