1. HABERLER

  2. ARŞİV

  3. SERİDE İKİNCİ MAÇLAR
SERİDE İKİNCİ MAÇLAR

SERİDE İKİNCİ MAÇLAR

Hentbol Büyük Erkekler ve Büyük Kadınlar Final Serisi’nde 2’nci maçlar bugün oynanıyor. Toplamda iki galibiyet elde eden takımların şampiyon olacağı seride her iki kategoride Yakın Doğu Üniversitesi (YDÜ) ile Doğu Akdeniz Üniversitesi (DAÜ) ka

A+A-

 

 

ŞAMPİYONLAR BELLİ OLABİLİR... YDÜ ve DAÜ’nün karşı karşıya geldiği hentbol büyük erkekler ve büyük kadınlar final serilerinde 2’nci maçlar bu akşam oynanıyor. Kadınlarda DAÜ, erkeklerde YDÜ 1-0 önde götürdükleri serinin ikinci maçını kazanmaları halinde şampiyonluklarını ilan edecek.  Mağlup takımların maçları kazanması halinde şampiyonluk düğümü son maçta çözülecek

 

YENİDÜZEN Spor Servisi

 

 

Hentbol Büyük Erkekler ve Büyük Kadınlar Final Serisi’nde 2’nci maçlar bugün oynanıyor. Toplamda iki galibiyet elde eden takımların şampiyon olacağı seride her iki kategoride Yakın Doğu Üniversitesi (YDÜ) ile Doğu Akdeniz Üniversitesi (DAÜ) karşı karşıya geliyor.

Bugün Atatürk Spor Salonu’nda oynanacak karşılaşmaların ilkinde YDÜ ile DAÜ kadınları saat 18.00’de karşı karşıya gelecek. Geçtiğimiz hafta oynanan ilk karşılaşmada DAÜ rakibini normal süresi 18-18 tamamlanan karşılaşmanın uzatma süresinde 21-20 mağlup ederek seride 1-0 öne geçmişti.

Günün ikinci maçında saat 19.30’da YDÜ ile DAÜ büyük erkekleri karşı karşıya gelecek. Geçtiğimiz hafta Mağusa’da oynanan ilk karşılaşmada rakibi DAÜ’yü 30-20 mağlup eden YDÜ, seride 1-0 önde bulunuyor.

Serilerde 1-0 önde bulunan takımlar bugün oynanacak maçlarda galip gelmeleri halinde Hentbol Büyükler Sezonu’nu şampiyon olarak tamamlayacak. Seride geride bulunan takımların kazanması halinde şampiyonluk düğümü üçüncü ve son maçlarda çözülecek.

 

 

 

 

 

 

 

Bu haber toplam 514 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler