1. HABERLER

  2. ARŞİV

  3. SERDARLI SAHAYA İNİYOR
SERDARLI SAHAYA İNİYOR

SERDARLI SAHAYA İNİYOR

Bu sezon, 58 yıl aradan sonra tarihinde ilk kez Süper Lig’e yükselen Serdarlı hedefini öncelikle ligde tutunmaya odakladı. Konu ile ilgili olarak, YENİDÜZEN’e konuşan Serdarlı başkanı Tolga Kasap hedeflerinin önce Süper Lig’de tutunma

A+A-

 

 

 

Kuruluşundan sonra ilk kez Süper Lig’te mücadele edecek olan Serdarlı bugün sezon açılışını yapıyor. Serdarlı başkanı Tolga Kasap ilk defa mücadele edecekleri bu ligde kalıcı olmayı hedeflediklerini söyledi

 

Necmi Belge

 

Bu sezon, 58 yıl aradan sonra tarihinde ilk kez Süper Lig’e yükselen Serdarlı hedefini  öncelikle ligde tutunmaya odakladı.

Konu ile ilgili olarak, YENİDÜZEN’e konuşan Serdarlı başkanı Tolga Kasap  hedeflerinin önce Süper Lig’de tutunmak olduğunu söyledi. Tutunduktan sonra ligde kalıcı olmayı düşündüklerini ifade eden Kasap çok hızlı bir şekilde Süper Lig’e yükseldiklerini dile getirirken, yeniden geriye dönmemek için temkinli olmak zorunda olduklarını ve  havaya girmek istemediklerinin altını çizdi.

 

SEZON AÇILIŞI BUGÜN

Sezonu bugün saat 18.00’de kendi sahalarında açacaklarını açıklayan Kasap, tüm taraftarlarını açılışa davet etti. Transferde Tatlısu’dan Nurettin Gecekuşu’nu, Gönyeli’den  İbrahim Faye’yi aldıklarını, Mehmetçik’ten kaleci Uygar ile Göçmenköy’den İbrahim Kabore ile prensip anlaşmasına vardıklarını ifade eden Kasap,  bu iki futbolcu bugün sezon açılışına katılacaklarını ve önümüzdeki günlerde de imza atacaklarlarını belirtirken, transferin 10 Ağustos 2012’ye kadar transfer devam edeceğini vurguladı.

Bu arada kulbün gelir kaynaklarını da çoğaltmak çabasında olduklarını belirten Kasap bu bağlamda, düzenledikleri  araba piyangosunun 12 Ekim 2012 tarihinde çekilişini yapacaklarını sözlerine ekledi.

 

 

 

 

 

Bu haber toplam 580 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler