1. HABERLER

  2. ARŞİV

  3. SERDARLI ATAĞA GEÇTİ
SERDARLI ATAĞA GEÇTİ

SERDARLI ATAĞA GEÇTİ

58 yıllık tarihinde ilk kez futbolumuzun en üst liginde mücadele etme imkanı yakalayan Serdarlı Gençler Birliği Spor Kulübü, Süper Lig’de kalıcı olabilmek için transfer girişimlerine erken başladı. Yenicami’nin satış listesine koyduğu tecrübe

A+A-

 

 

 

Tarihinde ilk kez Süper Lig’de mücadele edecek olan Serdarlı Gençler Birliği Spor Kulübü, transfer çalışmalarına başladı

  

Geçtiğimiz sezon Yenicami’de kadro dışı bırakılan Emrah Şehsuvaroğlu ile büyük ölçüde anlaşmaya varan Serdarlı, Cihangir’in önümüzdeki yıl kadrosunda düşünmediği futbolcularla ilgili olarak bu kulüple anlaşma zemini arıyor

 

Hüseyin KIRAL

 

58 yıllık tarihinde ilk kez futbolumuzun en üst liginde mücadele etme imkanı yakalayan Serdarlı Gençler Birliği Spor Kulübü, Süper Lig’de kalıcı olabilmek için transfer girişimlerine erken başladı.

Yenicami’nin satış listesine koyduğu tecrübeli oyuncu Emrah Şehsuvaroğlu ile görüşmelere başlayan yönetim, bu transfere bitti gözü ile bakıyor.

Emrah’ın da bu transfere sıcak baktığını ve Serdarlı’da oynamak istediğini belirtti.

Serdarlı Gençler Birliği, ayrıca Telsim Birinci Lig ekiplerinden Dumlupınar’ın defans oyuncusu Ali Ceylan’la da anlaşmaya vardığı öğrenildi.

 

CİHANGİR’LE PAZARLIKLAR DEVAM EDİYOR

Tarihinde ilk kez Süper Lig’de mücadele edecek olan ve bu ligde asansör takım olmamak için takıma Süper Lig tecrübesi olan oyuncular katma düşüncesinde olan Serdarlı başkan ve yönetimi, dost kulüp dedikleri Cihangir’in yolunu tutu.

Cihangir başkanı Aytaç Karavezirler ile yaptıkları görüşme sonrası, önümüzdeki sezon Cihangir kadrosunda düşünülmeyen oyuncuların Serdarlı ile anlaşmaya varılmasını istediklerini öğrenildi.

 

TRİBÜNLER HAFTAYA

14 Ağustas Stadı’nın tribünlerinin de önümüzde ki hafta içerisinde yıkılıp yerine yeniden inşa edeceklerini belirten yönetim, Şili Belediye başkanı Mustafa Sarıgül’e de katkılarından dolayı teşekkür ettiler. Tribünlerin yapımı ile birlikte stadın zemininin yenilenmesi ile birlikte, stadın yanında bulunan arazi içinde antreman sahası yapımına başlanacağını belirtti.  

 

 

 

 

 

 

Bu haber toplam 619 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler