1. HABERLER

  2. ARŞİV

  3. 'SENİ ASLA UNUTMAYACAĞIZ'
SENİ ASLA UNUTMAYACAĞIZ

'SENİ ASLA UNUTMAYACAĞIZ'

Mağusa Türk Gücü, geçtiğimiz günlerde hayata gözlerini yuman Sevim Pire’yi unutmadı

A+A-

 

 

 

 

Teslim Süper Lig ekibi Mağusa Türk Gücü, Cumartesi gün karşılaştığı Cihangir karşılaşmasına çok anlamlı bir pankart ile çıkarak izleyicilerden alkış aldı.

Bilindiği üzere yaklaşık 14 ay önce lenf kanseri olan Sevim Pire, uzun süredir tedavisini sürdürdüğü İsrail’de hayata gözlerini yummuştu. Henüz 21 yaşında olan Sevim Pire’nin vefatı tüm yurtta olduğu gibi özellikle Mağusa’da büyük üzüntü yarattı. Mağusa Türk Gücü Yönetimi ve futbolcuları da hem bu hastalığa dikkat çekmek hem de ailesinin acılarına ortak olduklarını göstermek için sahaya “Seni asla unutmayacağız” yazılı pankartla çıktılar.

 

 

KARDEŞLER DE YENİŞEMEDİ

Mağusa Türk Gücü -  Cihangir karşılaşması, ayni zamanda Ayer ve Türkkan Delideniz kardeşlerin de mücadelesi oldu.

Cumartesi günü oynanan karşılaşmada büyük kardeş Türkkan, Cihangir kalesini 90 dakika başarı ile korurken, küçük kardeş Ayer ise Uğur’un yerine sonradan oyuna girdi. İki kardeşin bu ilginç mücadelesi tıpkı Mağusa T.Gücü ve Cihangir mücadelesi gibi berabere sonuçlandı.

Türkkan ve Ayer Delideniz kardeşler maçtan önce bir süre sohbet ederek bir birlerine başarılar diledikten sonra basın mensuplarına da poz verediler.

 

 

 

 

 

 

Bu haber toplam 606 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler