1. HABERLER

  2. ARŞİV

  3. ŞENER, BAŞKANLIĞA DEVAM EDECEK
ŞENER, BAŞKANLIĞA DEVAM EDECEK

ŞENER, BAŞKANLIĞA DEVAM EDECEK

Girne’nin köklü takımlarından Türk Ocağı Limasol Spor Kulübü Başkanı Mustafa Şener, önümüzdeki günlerde gerçekleşecek olan Genel Kurul’da mevcut yönetime takviye yaparak önümüzdeki yıl daha güçlü bir şekilde görevlerine devam edeceklerini beli

A+A-

 

 

DEDEKORKUT DÜŞÜNÜLMÜYOR... Süper Lig Girne ekiplerinden Türk Ocağı’nda, Başkan Mustafa Şener gelecek sezonda başkanlığa devam edeceğini açıkladı. Güçlü bir yönetim kurma çalışmaları içerisinde olduklarını belirten Şener, yeni sezonda teknik direktör Ahmet Dedekorkut ile çalışmayacaklarını söyledi

 

Çağın Plevne

 

Girne’nin köklü takımlarından Türk Ocağı Limasol Spor Kulübü Başkanı Mustafa Şener, önümüzdeki günlerde gerçekleşecek olan Genel Kurul’da mevcut yönetime takviye yaparak önümüzdeki yıl daha güçlü bir şekilde görevlerine devam edeceklerini belirtti. Şener güçlü bir yönetim kurulu için yaptığı çalışmalardan olumlu sonuçlar elde ettiğini ifade etti. Geçtiğimiz sezon ligi onuncu sırada tamamlayan Girne temsilcisi Türk Ocağı, bu yıl aynı sıkıntıları yaşamamak çalışmalarını sürdürüyor. Şener, Geçtiğimiz sezon her kulübün yaşadığı benzer sıkıntıların kendi kulüpleri için de geçerli olduğunu ve bu zorlukları önümüzdeki sezon minimuma indirmek istediklerini söyledi. Yeni dönemde güçlenmiş bir yönetim kurulu ve güçlü bir kadro oluşturmak için yaptığı çalışmalarının iyi gittiğini de söyleyen Şener, Türk Ocağı Kulübünü daha güzel yerlere getirmek istediklerini belirtti.

 

YÖNETİME DE TAKVİYELER OLACAK
Mevcut yönetimin elinden geleni yapmasına rağmen zaman zaman sıkıntılar yaşandığını da belirten Başkan Şener, yönetime yeni isimler alacağını, genelde futbola, özelde Türk Ocağı’na gönül vermiş insanların kendisine bu konuda destek olma niyetinde olduğunu sözlerine ekledi.

 

“DEDEKORKUT’LA ÇALIŞMAYACAĞIZ”

Geçtiğimiz sezonun son haftalarında takımın başına geçen ve Play-off maçlarında takımı başarı ile yöneten Ahmet Dedekorkut ile önümüzdeki yıl çalışmayacaklarını ifade eden Şener teknik direktör çalışmalarını sürdürdüklerini, heyecan dolu ve başarıya susamış bir hoca ile çalışmak istediklerini belirtti.

 

 

 

 

 

 

 

Bu haber toplam 560 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler