1. HABERLER

  2. ARŞİV

  3. SEMİNER TAMAMLANDI
SEMİNER TAMAMLANDI

SEMİNER TAMAMLANDI

KTFF MHK 2012 – 2013 Futbol Sezonu Hakem Semineri, dün son gün sunumları ile tamamlandı.

A+A-

 

 

KTFF MHK 2012 – 2013 Futbol Sezonu Hakem Semineri, dün son gün sunumları ile tamamlandı. İktisat Bankası ayrıca hakemlerin antrenman formalarına sponsor oldu

 

Geçtiğimiz gün başlayan Kıbrıs Türk Futbol Federasyonu Merkez Hakem Kurulu 2012 – 2013 Futbol Sezonu Hakem Semineri dün tamamlandı. Malpas Otel’de gerçekleşen seminerin ikinci gününde hakemler bilgi tazelemeye devam etti.

İkinci günde Türkiye Futbol Federasyonu – EPAK temsilcisi Münir Takpak, “Video Test Yardımcı Hakemler” ve “Özel Seçilmiş Konular Geri Bildirim Hakemler ve Yardımcı Hakemler” ile ilgili bir sunum yaptı.

Türkiye Futbol Federasyonu Merkez Hakem Kurulu yetkilisi Hamza Işın “Sarı kart cezalandırmaları” ve “Hatırlatmalar” başlıkları ile ilgili bir ders verirken, öğle yemeğinin ardından KTFF – EPAK başkanı Derviş Atakan “Yer alma teknikleri” ile ilgili bir ders verdi. “Takım ruhu ve takım olma” başlıklı sunum KTFF MHK üyesi Arif Sunisi tarafından verilirken öğleden sonra KTFF MHK başkanı Sadık Özbilgehan talimatlar ve kapanış ile ilgili hakemlere bilgi verdi.

 

HAKEMLERE YENİ SPONSOR

İktisat Bankası yeni sezonda hakemlerin giyeceği antrenman formalarına sponsor oldu. Kıbrıs Türk Futbol Hakemler ve Gözlemciler Derneği’nden yapılan açıklamada “Sosyal sorumluluk adına Kıbrıs Türk Futbolu’na hizmet eden hakemlerimize forma desteği sağlayan İktisat Bankası”na teşekkür eden dernek başkanı Mehmet Özbilgehan, banka pazarlama birimi müdürü Sn.Olgun Önal’ın şahsında bankaya bir teşekkür plaketi takdim etti” denildi.

 

 

 

 

 

 

 

 

Bu haber toplam 476 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler